Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire rossz pont,...

Lányok! Mennyire rossz pont, ha a fiú kattant?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Depressziós vagyok, de igazából nem tudom miért.

Nagyon csendes vagyok, szóval, ha hozzám nem szólnak, én sem valószínű, hogy beszélgetést kezdeményezek.

Semmin nem tudok nevetni, mert semmi nem vicces (ha a maroknyi barátaimmal vagyok, akkor pedig mindenen nevetek, olyanon is ami tényleg nem vicces).


Gyakran megfordul a fejemben az öngyilkosság, mert igazából nincs ami idekössön.

Egyedül azért halogatom, mert fájdalmas lehet, és még ehhez is gyenge vagyok.

Több tekintetben is jó képességű gyerek voltam, de nincs nagyon ami motiváljon. Úgy vagyok vele, hogyha nem lesz munkám max. megölöm magam.

Igazából ez mindenre jó kiskapu, szóval YOLO!

A természetes halálban reménykedem, hogy minél előbb utolér.


Hirtelen hangulatváltásaim vannak, tehát hirtelen a semmiből megsértődök vagy k.cs.g leszek.

Számítógépfüggő vagyok. Ami igazából szerintem nem függőség, de mivel soha nincs dolgom, ezért gépezek.


Elég sovány és alacsony vagyok, de hiába eszem, nem hízom. Of corse...


Általában nagyon önfeláldozó vagyok, tehát, idegen embernek is segítek, de gyűlölöm, amikor mások előtt dicsérnek/hálálkodnak.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe.


Ez mennyire rossz pont egy ismerkedésnél? :0


2015. jan. 2. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rakj ki facera egy képet amiben rózsaszín kivágott nyakú pólóba vagy ecsethajjal és írd fölé hogy "mé' nincs aki szeressen" húszasával repülnek rád a csajok.
2015. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2015. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyelj!!!

Én azt mondom,higy ahelyett,hogy ezt így itt mind felsorolod és végig gondolod,hogx milyen szomorú az életed erőt vehetnél magadon.

Próbálj meg kedves lenni az emberekhez. Ne csak a barátaidhoz. Menj el mondjuk korizni,mozdulj ki a gépezés helyett. Ha csak ennyit is megteszel sokkal jobb lesz az életed!!! Először biztos nehéz lesz,de ha már egyszer megcsináltad csak könnyebb lesz

2015. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 supra01 ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak túlbonyolítod az egészet. Túl komolyan fogsz fel mindent. Te még gyerek vagy.

Nem kell ilyen mogorvának lenned.

Élvezd az életet, láss meg minden apróságban valami csodát.

És el kell hinned, hogy rád is vár valaki, akinek csak te kellesz.

De ehhez ki kell mozdulnod, beszélgetned kell, udvarolnod.

2015. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak annyit,de nem kell megmagyarázni,hogy a pics*ba lehet 15 évesen depressziósnak lenni??!


"Számítógépfüggő vagyok. Ami igazából szerintem nem függőség, de mivel soha nincs dolgom, ezért gépezek" megkaptam a választ. Mi lenne,ha kitalálnál valami elfoglaltságot?Ha esetleg a barátaiddal többet járnál el nem kell feltétlenül bulizni menni elég egy mozi vagy ilyesmi. Ha lesz munkád és megölöd magad,akkor minek is lesz munkád? Ez nekem már kicsit olyan erőltetettnek tűnik. El vagy hanyagolva gondolom a szüleid sem nagyon foglalkoznak Veled az a Te bajod nem a depresszió. Valahogy így akarod felhívni magadra a figyelmet. Aki depressziós az nem ismeri be és nem sajnáltatja magát ,mint ahogy most Te tetted,ők nem is akarnak tudomást venni a betegségről...


"Depressziós vagyok, de igazából nem tudom miért.

Nagyon csendes vagyok, szóval, ha hozzám nem szólnak, én sem valószínű, hogy beszélgetést kezdeményezek. "

Nem,ez nem depresszió ez egyszerű figyelem hiány és szégyenlősség.


Ámbár,haaa Te annyira depressziós vagy akkor miért nem kezelteted magad? Hisz egy szó sem esett arról,hogy esetleg gyógyszert szednél vagy hasonló.Inkább a szüleiddel kéne elbeszélgess ők valószínűleg többet tudnak segíteni!

2015. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De egyedül menjek el korizni? lol
2015. jan. 2. 11:25
 7/12 supra01 ***** válasza:
Nem egyedül. Lehetőleg a nyitvatartási időn belül és akkor lesznek ott még páran rajtad kívül is.
2015. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Elolvastam az irományod, engem szórakoztatott, jól fogalmazol és összeszedetten írsz. Szerintem te jóval értékesebb lehetsz, mint a többi 15 éves.

Tanulj, válassz egy keresett, jól fizetett szakmát és akkor az életed további része színvonalas lesz. Legyen más hobbid is, mint a gépezés, járj konditerembe. Ez azért jó, mert jellemépítő hatású és ha izmosabb leszel, az az önbizalmadon is dob.

A nőket szard le, azok csak múló dolgok, jönnek, mennek, de amit te építesz fel magadnak az megmarad és akkor majd tuti bevonzol magadnak valakit. Ha valakinek megtetszel, legyél vele kedves, de ne keresd göcsösen őket. Megérzik, ha görcsös vagy és elriasztja a legtöbbjüket.

Sok sikert!

2015. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

jól néznék ki 15 évesen 50 kilóval konditerembe

(lájkjel)

2015. jan. 2. 11:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Mintha engem jellemeztél volna :D

Merre laksz? 14/L

2015. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!