Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok hogy gondolják komolyan...

Azok hogy gondolják komolyan a párkeresést, akik nem akarnak társkereső oldalakon előfizetni az oldalra?

Figyelt kérdés

Fel nem fogom hogy gondolja valaki őszintén komolyan azt, hogy párt talál magának, ha nem akar fizetni. És nem is nagy összegeket.


Például ahol én vagyok, ott 1500 forint egy havi előfizetés, de az is már ilyen extra-plusz-bónusz, amivel mindent lehet csinálni és ennél van olcsóbb is. 1500 forint mi pénz? Egy randevú többe kerül nekem, mint ez. Ennyire gondolja valaki komolyan a pártalálást, ennyire magányos, hogy ennyi pénzt nem szán rá?


Mire költ az az ember 1500 forintnál többet egy hónapban? Mert mindenre, amire ennél többet költ, az fontosabb neki mint az hogy társat találjon magának, hiszen azokra több pénzt költ.


(Már két hónapja vagyok fent egy társkeresőn és a második lánnyal feküdtem le róla, illetve velük együtt néggyel randiztam már.)


2015. jan. 2. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

neten 99% selejt ismerkedik csak... :) és így direktbe görcsösen etőlködni, hogy ISMERKEDÉS!! Nekem nagyon nem szimpatikus :)


22f

2015. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
@1: Megsúgom: erről szól a társkereső. Itt nincs mellébeszélés, mert azért vannak fent az emberek, mert párt keresnek.
2015. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én se fizetnék társkereső oldalra egy fillért se... sok embert ismertem meg ingyen neten, chat, fészbuk, ask, stb., és ott legalább saját képek vannak kint, nem fals adatlapok, kitalált személyek...
2015. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valami béna reklám akar lenni? Elég demagóg a szöveg.
2015. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!