Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy társkeresőn...

Normális, hogy társkeresőn SENKI nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Eddig 12 nőnek írtam, nulla válasz. Még csak meg sem nézték a profilom, pedig már egy hónapja fenn vagyok. Ráadásul ezen a fostos oldalon (Csajokéspasik) kreditbe kerül hogy írjak. Persze a válasz is. Volt, akit meghívtam, semmi válasz.

Eddig olyanoknak írtam, akik tetszettek, de mégsem modell-szépségűek. Adjam lejjebb az igényem? Kevés embernek írtam? Ennyire ronda lennék?



2015. jan. 1. 22:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és 23 éves vagyok, 19 évestől 24-ig írtam csajoknak
2015. jan. 1. 22:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen normális.
2015. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne költs ilyen hülyeségekre.
2015. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, mire megy ki a játék? A hozzád hasonló önbizalomhiányos pasik felregisztrálnak a nagy vadászat hitében, feltöltik az egyenlegüket, küldik pénzért az üzeneteket, és senki nem ír vissza. Elfogy az egyenleged, feltöltöd újra, és megy ugyanez. Neked ez most tényleg jó? Én azt mondom neked, hogy szedd rendbe magad és ismerkedj személyesen. Az ingyen van, és még ha elutasító is a válasz, akkor is kapsz választ. Ráadásul sokkal nagyobb eséllyel kapsz esélyt, mint azon a szar oldalon.


17/L

2015. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kevésnek írtál. Az elmúlt két hétben gondolom mindenki az ünnepekkel volt elfoglalva.

Nem tudom hogy nézel ki, lehet, hogy a bemutatkozó szövegeddel volt a probléma, lehet, hogy a levéllel, amit írtál. Napi egy levél legyen szerintem a minimum.

Nekem is ismerkedésnél kb 100-200-ból 1 bejön. Nagyon kell pörögni.

2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Ronda lehetsz. Ami rossz hír a tejfogaidnak! Mert így vagy 12000-re kell ráírj, hogy 1-2 visszaírjon és talán 1 hajlandó kezdeni is veled valamit.


De ez sem biztos! Meg lehet ennyi nincs is épp szabadon.

2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz ismerkedni, tegyél ki egy képet és naponta írd ki, hogy ismerkednél:) Itt ingyenes és naponta több tízezren látogatják az oldalt.
2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

"és ismerkedj személyesen."


Na ja. Helyszín nincs erre - mint tudjuk a csajok sehol nem szeretne ismerkedni - lásd itteni válaszok.


Ha meg alapból nem szép akkor még nehezebb lesz. Neten talán van egy pár százalék esélye hogy megkedveljék annyira, hogy elnézzék a külsejét. (akkor se tetszik nekik de elnézik)

2015. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja, lehet, hogy csak kihasználnak. De akkor is, ha egy csaj felregisztrál, fotót tölt fel magáról, akkor csak akar valamit?

Sajnos ahol tanulok nincs sok lány, sem szabadidő. Azért gondoltam, hátha egy randit összehozhatok így

pcsába

2015. jan. 1. 22:22
 10/17 Noren1989 ***** válasza:

Természetesen akarnak vmit...egot növelni. Na a 12, az nem túl sok, a fentebb írt 100-200 az már reálisabb. Lógasd a pecát minél több helyen, annál nagyobb az esély a kapásra. Badoo, twoo is jó kiinduló lehet, a nagyja ingyenes.

25/F

2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!