Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy valaki csak a...

Van olyan, hogy valaki csak a határozatlanabb pasikat vonnza be?

Figyelt kérdés
Akár szegény, akár gazdag a pasi, de mindig olyan bátortalan mindegyik aki próbálkozik, hogy már nekem kínos, pedig én se szeretem elsietni a dolgokat, de azért az már neke is sok, hogy akár egy évig is ott legyeskednek korülöttem és egyértelmű mit akarnak de mégse lépnek. Már én érzem úgy, hogy 'mindjárt megcsókolom' mert különben soha nem lesz semmi se. Nem várok sokat, de ha egyértelmű hogy velem akar lenni akkor miért nem lépnek valami egyértelműt? pl csók, ölelés...
2015. jan. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Talán pont azért,mert nem adsz egyértelmű jelet arra,hogy szabad az út.Na most ha nem tud róla,akkor mégis honnan kéne kitalálnia,hogy Te azt szeretnéd-e vagy sem?
2015. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Sok férfi félénk, sok férfi pedig nem veszi észre a jelzéseket. Ha viszont kivétel nélkül az összes versenyző ilyennek tűnik... akkor lehet, hogy valahol félreértés van.

Biztos, hogy az adott pasi akar tőled valamit?

Biztos, hogy egyértelműek a jelzéseid?

Ha mindkettőre igen a válasz, legközelebb ne csak gondolj arra, hogy "mindjárt megcsókolom", hanem csókold is meg.

(ez nyilván túlzás, de a lényeg: neked sem tilos behúzni egy félreérthetetlenül egyértelmű lépést).

2015. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Majdcsak jön egy faszi aki majd megmondja mi merre. Nem kérdez, csak megcsinálja. Meg se mersz majd szólalni. Élvezni fogod.
2015. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
41%

Nem benned van a hiba! Nagyon félősek a pasik egy része, másik (kisebb számú) része viszont tudja mi a dörgés. Dobj fel max egy pár kétértelműt, ha nem veszik a lapot, lapozz. Másban is ugyanilyen bénák lesznek. Hidd el felesleges idő elvesztegetése. Akinek van a lába közt szerszám az nem kerülget, az lecsap. Nem évekig...

Hány éves vagy?

2015. jan. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%

szerintem meg ha egyértelműnek tűnik próbálj meg te tenni a dolgokért, főleg ha am jó pasik ;)

így legalább lehet egy hosszú távú jó kapcsolatod egy megbízható rendes csávóval.


Amelyik bátor az olyan is, csak egyszerűen végig kell gondolni h miért és mit tenne egy olyan aki bármikor mer csajozni

2015. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek és érdemes lapozni. Vagy pedig ha nem akarod ilyen egyszerűen lezárni, akkor lépj egy határozottat felé és ha nem reagál, akkor lépj.

Hasonló helyzetben vagyok én is egy valakivel kb. már 4 éve és ha nem lennének egyéb befolyásoló tényezők, mint pl. ha akarom, ha nem utána is a közelemben lesz, akkor már kipróbáltam volna én is.

2015. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus a kérdező, majdnem írtam rá egy privátot, de aztán inkább mégsem... vagy mégis írjak? :)))
2015. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!