Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Ismerkedésnél hátrány...

Férfiak! Ismerkedésnél hátrányban van nálatok valamiért egy olyan lány, aki orvostanhallgató?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az ambiciózus nők nem jönnek be.
2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretem az okos nőket. Veszélyesek :D
2015. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nőként belepofátlankodok a kommentelők közé.

Nekem volt egyszer egy ilyen barátom. Mivel engem is érdekelnek az orvosi dolgok, kifejezetten tetszett, hogy orvosnak készül. Viszont az, hogy folyton azon legyeskedett mi az, amit másképp kéne csinálni, menjek el ilyen orvoshoz vizsgáltassam ki magam, meg a másikhoz, a harmadikhoz. Mit egyek mit nem. Értettem én, hogy fontosnak tartotta az egészségem. De ez túlzás volt, hogy mindent meg szeretett volna szabni nekem. Úgyhogy, ha kérdező te vagy az a lány, aki orvostanhallgató, akkor ha ismerkedsz erre figyelj oda. Mert nem mindenki szereti, ha az egészségi állapotát firtatják folyton. :) Legyen szabadsága neki is a mindennapi életben.

2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen. Mert marhára elfoglalt, sokat kell tanulnia, és a legtöbbnek nincs ideje normális párkapcsolatra, ráadásul sokuk sznob is. Sok áldozattal jár, és elsősorban részünkről, férfiak részéről.
2015. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálam pluszpont lenne.
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 opened paradise ***** válasza:
Már volt ilyen bajom,de szerintem ez nem attól függ,hogy mit tanul.
2015. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Inkább előny lenne, mint hátrány ;)
2015. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hát én szerettem, nagyon kíváncsi volt a testemre mindig, és folyamatosan "vizsgált", csodálta a testem, szervezetem, de mondjuk ez a testiség része, az értelmét is szerettem, szóval röviden, nem vélem gondnak.
2015. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!