Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek ilyen...

Hogyan ismerkedjek ilyen alacsonyan?

Figyelt kérdés
160 cm magasságú férfi vagyok és nem találok egyetlen lányt se. Nálam magasabb lányok alapból kiesnek. Az alacsonyabbakkal próbálok ismerkedni, de senkinek se kellek. Ők is azzal utasítanak vissza, hogy túl alacsony vagyok. Próbáltam társkeresőket, de senki se válaszol a levelemre, vagy olyan választ kapok, hogy pénzért szívesen eljönne velem randizni. Nem csak a szexért kérnek pénzt, hanem már a randiért is. Én csak szeretnék megismerkedni valakivel, aki elfogad így.

2015. jan. 3. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Ne társkeresőn próbálkozz. Ott csak a kisportolt selyemfiúknak írnak vissza általában. Élőben próbálkozz. Ha meglátsz valahol egy szimpatikus csajt, akkor menj oda hozzá, szólítsd le, lássa, hogy van önbizalmad. Ott nem fogja azt mondani, hogy bocs, de alacsony vagy.

Amúgy hány éves vagy?

2015. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt hittem nekem a 190cm-el nehezebb lesz ismerkedni.. de úgy látom, hogy nem így van :S


De ne add fel a próbálkozást.. vannak 155cm-es lányok.. sot akár a 165cm-es lányokkal is ismerkedhetnél.

2015. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Testalkatod milyen? Attól is függ. Ha túl vékony vagy túl kövér vagy az is hátrány a legtöbb nőnél. Ha normál testalkatú vagy és azért van rajtad izom is akkor azért több esélyed lehet.
2015. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Jobban jársz, mert úgy legalább nem érnek csalódások.
2015. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért gondolj bele, milyen nő az, aki számok alapján szelektálja a férfiakat. Érted, egy nyamvadt szám miatt esélyt sem ad magának megismerni egy embert. Mintha az ember számok halmaza lenne. A felszínesség netovábbja.
2015. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
állj fel a létrára:D
2015. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. válaszoló, ez azért van, mert a sok ember szerint ha a csaj magasabb akkor az milyen gáz, és ezt ki is hangoztatják akár az utcán is.. de persze azzal semmi baj amikor a csaj állva lesz.pja a pasast..
2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a legtöbb lány ilyen (tisztelet a kivételnek). Csak a magas, csúnya, nagyképü, dagadékok kellenek mi? Kevés az értelmes ember :/
2015. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!