Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szólnátok ehhez?

Lányok mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha a buszon,mielőtt leszállnék,a kezedbe adnék egy darab papírt amin valami kis rövid szöveg lenne,hogy meg szeretnélek ismerni,a végén egy elérhetőséggel.

Kort is írjatok.



2015. jan. 3. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszi vagy. Ne cetliket irkálj, mondd el szóban hogy mit akarsz.
2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
És ahhoz mit szólnátok ha egyszer csak megölelnélek és nem engednélek el csak 10 perc múlva!? :DDDDDD
2015. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lefújnám paprika sprével ! Ennek ellenére volt egy pasi akivel így ismerkedtem meg, csak ő Fradi drukker volt és már immunis a paprika kivonatra ! :-)
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
:DDDDDDDD
2015. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Marcipánn válasza:

Valószínűleg leszállnék én is hogy utánad menjek, de csak azért, hogy hozzád vágjam a hülye (visszafogottan) cetlidet. Aztán majd tökön rúglak. De lehet inkább előtte.

De ha lány vagy még erőssebbet rúgok.

2015. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha a válaszod komoly,akkor mi váltana ki belőled ilyen heves reakciót?
2015. jan. 3. 21:15
 7/8 Marcipánn válasza:
Valószínűleg az, hogy egy darab papírral próbálkozol, és arra vársz hogy majd "én" lépjek. Amúgy is, vadidegen lennél, és ki lenne olyan hülye, hogy még fel is hívjon?
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem paírral csinálnám hanem oda mennék hozzá és megszólítanám.

Hidd el nem sok esélyed van arra hogy el is fogadja a cetlit,m ert már csináltam ilyet egy lánynál a buszon


háromszor is és mindig visszautasított. Már lassan 2 éve volt és azóta nem is láttam. Már tudom hogy nagy hibát


követtem el azzal hogy nem szóban mentem oda hozzá hanem csak 10 éves módjára szerelmes leveleket adok neki.

2015. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!