Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valaki, akinek szuksege...

Van valaki, akinek szuksege lenne egy legjobb baratnore?

Figyelt kérdés

En elveszitettem ot...vagyis o hagyott magamra engem. Szerencsere tul is vagyok rajta,sosem hallh

gatott meg. De mar szeretnek egy igaz baratnot. Aki mindig mellettem allna. 13-14 eves lanyok irhattok privatba,ha esetleg van ilyen ,aki ilyesmi helyzetben van. En 14 eves leszek.

Elore is koszi!!



2015. jan. 3. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
De aranyos :) Ha igazán barátnők voltatok akkor úgyis visszataláltok egymáshoz mert mindig történik valami,amit el kell mondani a barátnőknek:D
2015. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő inkabb a tobbi baratnoit valasztotta helyettem,ami nagyon fajt,de mar csak utalni tudom,amiert ezt csinalta velem.
2015. jan. 3. 20:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy ha valaki tenyleg szeretne,elfelejtettem odairni,hogy lehetoleg Budapestrol. 4. Es 15. Kerulet.
2015. jan. 3. 20:12
 4/6 anonim válasza:

Velem is hasonlo szitu tortent csak nalunk fiu tette tonkre elvalaszthatatlan baratnok voltunk aztan jott egy srac aki szinten a baratunk lett majd egy evvel kesobb bevalotta h o szerelmes a baratnombe es csak azert baratkozott ossze velem is mert kozelebb akart hozza kerulni jo ezen tul leptem mert osszejottek es a baratnom boldog volt de aztan a fiu elkezdte ellenem hangolni es igy mondhatni kozenk allt en meg mindig varom h ha szakitanak hatha vissza jon e de hat nem tudok mit kezdeni...

14L

2015. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jujj,nagyon sajnalom,ez azert elegge szemet dolog a sractol. :( De a lany is fura,hogy egy fiuert...
2015. jan. 3. 20:21
 6/6 barbiikah2013 válasza:
Sziia ha meg aktualis irj ram:) 16eves pesti lany vagyok:)
2015. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!