Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok egy fiúval se...

Miért nem tudok egy fiúval se kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Több udvarlóm is volt már, de hiába kedveltem őket és fantáziálgattam, nem tudtam igent mondani nekik. Inkább csak jó fiú barátokként gondolok rájuk.

Olyan, mintha megfutamodnék és csakazértis megmakacsolnám magam, hogy én jól meg vagyok barát nélkül is. Holott ez nem így van, mert szeretnék.


Talán azért, mert egyiküknél sem éreztem semmi olyat ami lázba hoz a hormonokon kívül? Esetleg azért mert félek?


Ha lehet, csak normális válaszokat kérnék.



2015. jan. 4. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekelne mert én is így vagyok vele.

csak annyi hogy én fiúba. szóval nem igent mondani hanem harcolni nehéz nekem

2015. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lelkileg nem állsz készen rá vagy nem is akarsz társat. Az hogy a hormonok hoznak lázba főleg, az érthető, hiszen nő vagy. Téged abszolút nem érdekelnek az átlagos srácok, ezért a tökéletes külsőre hajtasz, csakhogy a szép külső-belső nem feltétlen jár kéz a kézben. Még ha nem is arra hajtanak, hogy az első 2 órában megdugjanak, akkor se vetették be a férfi lélek érzékeny oldalát, mivel azt azoknak a csajoknak tartják akik meg is érdemlik. Szóval, adj esélyt azt udvarlóknak és engedd el magad. Történjen meg amit a szíved diktál. Puszi ;)
2015. jan. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 NewFreeee ***** válasza:
46%
Mert még nem találkoztál velem, azé. :O
2015. jan. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
23%
Lehet, h nem találkoztál még normális férfival...de te am is fiúkat említettél. Tudod ez, olyan, mint a lány-nő különbség ;)
2015. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Korod? Nálad mit jekent az "igent mondani"? Mire?????
2015. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy mertel fantazialni? :D Nyugi, ugratlak.

Hat figyelj, vagy tenyleg rossz kornyezetben vagy tarsasagugyileg (szellemileg zombik vesznek korul), vagy extrem magasak az elkepzeleseid kullemre-belso vilagra, vagy nagyon befele fordulo szemelyiseg lehetsz, aki inkabb gubbaszt otthon egy konyvvel a kezeben, minthogy neha kimozdulna. Itt a tel, tessek elmenni korcsolyazni (ha van a lakohelyeden mod), vagy forraltborozni, forrocsokizni, setalni, szinhazba, moziba, konyvtarba, valamilyen szakkorre, hobbi klubba, konditerembe. :) Hatha megismersz valaki jofej sracot.

2015. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hat csak azert lehet,mert nem nyerte el egyikuk sem a szived.
2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ez alapjáraton úgy működik hogy lehet hogy az ember akaratereje elég erős de ezen a téren a partnerben nem találod a kihívás a küzdelmet ami alapból vonz egy kapcsolatot és ha minden pillanatban várod akkor tuti nem fog történni semmi mert az ember már a gondolataival elárulja magát.Ha a nagy Ő-t keresed,az rád van írva..ha csak egy szimpla kapcsolatot,az is,szóval az egésznek az a titka hogy ne várd és jönni fog.egy független friss és életerős nő sokkal vonzóbb mint egy kétségbeesett határozatlan egyed
2015. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert nem vagy még érett rá vagy mert nincs tapasztalatod és félsz .
2015. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Milyen idős vagy?
2015. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!