Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jó ingyenes társkereső...

Milyen jó ingyenes társkereső oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk a "lóvén" és az (om-pár).hu-n kívül?

23/F



2015. jan. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Talán badoo. Bár szerintem egyik se jó.
2015. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tinder
2015. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Badoo még egész tűrhető, elég sokat láthatsz ingyen.
2015. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Badoo, meg ez sztem elég kell, hogy legyen, ha vki 10/10 alatti fiuba annakmár muszály mer élőbe reménytelen. Ha nemis az ne álmodozzon mindenki, hogy majd 1 biztató szótól vki odamegy a lányokhoz dumálgatni csakúgy élőbe...
2015. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyiket se!!4 de tényleg, hagyd a faszba, időpazarlás, és függőséget okoz, és csakis a való életben fogsz találni lányt
2015. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem majdhogynem már több esély van rá, hogy élőben sikerüljön mintsem társkeresőn, kezdenek megfordulni a dolgok.

Neten bőven válogathat egy szép lány, megteheti, és miért ne tenné. Az életben is így van csak ott nem egyszerre találkozik meg ismerkedik vele 50 férfi.

Maradj az élő ismerkedésnél.

2015. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Találtam én már lányt online is, persze legtöbbször élőben. Nem lehetetlen, de az a tapasztalatom, hogy élőben hamarabb fog összejönni a dolog, még akkor is, ha online elvileg az ír rád, akinek amúgy megfelel a külsőd és/vagy érdeklődési köröd.

ez van sajna, próbálkozni kell, nem tudod, melyiknek fog összejönni, nincsen rá recept :)

2016. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!