Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud jó ismerkedési...

Valaki tud jó ismerkedési módszereket?

Figyelt kérdés
Szeretnék meg ismerni valamilyen szép lányt,légyszives olyan modszereket írjátok amiket már probáltatok,és bevált

2015. jan. 5. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:

kb mindegy mit csinálsz. ha bejössz neki jó vagy nála, ha nem, akkor nem.


volt hogy úgy smároltam egy csajjal, hogy úgy ültem le elé a villamoson, hogy Te mit keresel itt? Azt hittem tényleg ismerem, de simán lehetett volna csajozós szöveg is, a lényeg, hogy higyj magadban :) ja és bejöjj neki. bejöttem neki ezért rámkattant. ennyi

2015. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem megjátszós beszélgetés.
2015. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy szép lányhoz meg a csúnyához is oda kell menni és dumálni vele.

Azt, hogy te szépet szeretnél megismerni... ehhez nem módszer kell, ha egy csaj megy az utcán és te szépnek találod akkor odamész és helló...

2015. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ,pl , vagy : hello
2015. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én ezek mind jók, de mondjuk tudtok olyanokat hogy pl:látok egy lányt az eggyik utcában és leszólitom vagy ilyesmit?Bár nem tudom hogy ez mennyire válna be.
2015. jan. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!