Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire fontos...

Lányok! Mennyire fontos neketek az ismerkedési időszakban, hogy minden nap beszéljétek a sráccal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha elkezdtek beszélgetni facebookon, és már egy találkozót is megbeszéltetek, akkor mennyire számít, hogy beszelgessetek minden nap?

2015. jan. 2. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
nagyon!
2015. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon is. Az megerősítést ad a döntésre és biztonságot arra,hogy igen tényleg kellek neki stb. :)
2015. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ismerkedéskor nekem személy szerint számít. De úgy, hogy mindketten keressük a másikat.
2015. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én olyankor azt szeretem, ha a fiú keres engem és nem én hajkurászom őt, mert az elég gáz. A fiú keresse a lány társaságát, ne fordítva. Aztán meg felváltva keressük egymást.
2015. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De mennyi ideig keresse csak a fiú? :D

Úgy értem eddig kb. csak én kerestem, és nem tudom gáz-e hogy minden nap ráírok

2015. jan. 3. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Abszolút nem gáz. Addig te keresd, amíg össze nem jöttök. :D Utána is azért a férfi a dominánsabb.

De akár azt is megnézheted, hogy ő rád ír-e. tehát ne írj neki 1-2 napig és, ha ő semennyire sem keres, akkor az gond.

2015. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap ő is keresett, úgyhogy úgy gondolom nincs gond. :D
2015. jan. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!