Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha hordok magamnál fegyvert...

Ha hordok magamnál fegyvert és egyszer már lelőttem vele valakit, az negatívum a lányok szemében?

Figyelt kérdés

Hordok magammal egy gázpisztolyt, amivel ha fejbe lövök valakit, akkor az kb. fél órára megvakul. Tehát nem ölök meg és nem akarok megölni senkit. 1 éve ki akartak rabolni és fejbe lőttem azt aki bicskával ki akart rabolni, aztán megrúgtam és elfutottam.


Ez negatívum a lányok szemében, hogy ha kell és muszáj akkor meg tudom védeni magamat és nem hagyom hogy megverjenek/kiraboljanak/megöljenek?


24/F


2015. jan. 5. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívjál jogos önvédelemnek.
2015. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem b*meg pozitivum.
2015. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2:

Ezt nem tudom. Egyrészről azt gondolom hogy a lányok inkább hagynák magukat, hogy kirabolják megverjék őket, semmint hogy fegyverrel ellenálljanak, megvédjék magukat.


Másrészről meg azt gondolom hogy imponál az a nőknek, ha egy férfi nem hagyja magát megveretni, megöletni, kiraboltatni, hanem meg tudja és meri védeni önmagát.

2015. jan. 5. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem pozitívum.

Nálam is van paprika spray... késobb még lehet sokkolót is szerzek xd

2015. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez nagyon nem negatívum. Néhány lány még szerintem izgatónak találná azt hogy vagy annyira tökös hogy megvédd magad
2015. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4:

Köszi!


Szóval tudom hogy önmagában ettől nem zúg belém egy lány sem, de ha mondjuk néhány randi után (vagy az első szex után) megmutatom nekik a fegyvert (mégis csak mindig nálam van, szóval egyszer úgy is kiderülne), akkor remélem hogy nem csökken a vonzalmuk vagy nem ábrándulnak ki.


Mióta 1,5 éve nálam van a fegyver, 2 lánnyal voltam. Mindkettőnek szex után megmutattam a fegyvert. Az egyik azt mondta hogy nem zavarja, a másik a fegyver miatt otthagyott és nem akart többet találkozni.


5:

Köszi!

2015. jan. 5. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsanat. En csak az elso felet olvastam el. Igen,egyetertek a valaszolokkal, jobb ha van nalad fegyver, es nem szeretned megoletni magad:)
2015. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha sima pisztoly lenne akkor az elején én is befosnék :D

de szerintem ha megmutatod mindenképpen emeld ki a Gáz szavat :D

2015. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!