Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok a tanáromba!...

Szerelmes vagyok a tanáromba! Hogy közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy beleszerettem az egyik tanáromba (óraadó, felnőttsuli). Az illető 20 évvel idősebb nálam, én vagyok 25. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, de nem tudom, hogy mozdulhatnék ki a tanár-diák szimpátia kapcsolatból, valami komolyabb felé. Személyesebb témákról még nem mertem vele beszélni, pedig lehet az kellene?

Szabad a pálya, nincs senkije!

Olyan létezik, hogy a korkülönbség miatt nem lépne és örlődne? Mert látok rajta jeleket, mintha szeretne lépni, de aztán meg mégse teszi meg. Férfiaaak!


25/N



2015. jan. 5. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha normális akkor nem fog közeledni feléd. Egyrészt a karrierje miatt is.
2015. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Karrierje miatt? Óraadó tanár egy felnőttiskolában.
2015. jan. 5. 16:37
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ööö, nem a korkülönbség miatt nem lép, hanem azért, mert a tanárod. Az nagyon veszélyes dolog. Hidd el, tudom, miről beszélek...
2015. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ha már nem fog tanítani? :) Én sem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni.
2015. jan. 5. 16:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy ilyenkor jönnek majd azok, hogy azért kaptál jobbat mert széttetted neki a lábad. Teljesen mind1, hogy igaz vagy nem.
2015. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg igaz. Mondjuk titokban is működhetne. Csak az ultranecces (mármint a körültekintő viselkedés iskolán kívül is)
2015. jan. 5. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fog tanítani, akkor simán szabad a pálya. Amíg még tanít, addig ha kibírod, ne hozd kellemetlen helyzetbe. Ha tudnád, én hányszor hallottam, hogy "mert neki mindent lehet, mert ő a...." Pedig még egy csók se csattant, és mégis.
2015. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze, fontosabb ő annál nekem, hogy a hülyeségem miatt szívjon ő is.
2015. jan. 5. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vigyázz a lehetséges cikis szituációk miatt! Viszont nagyon óvatosan elkezdhetsz már közeledni felé, ha úgy látod, hogy kölcsönös lehet a dolog, mert akkor ő is látná, hogy te is benne lennél majd, és talán nem szed fel más csajt addig. Aztán ha már nem tanít, akkor rendesen is közeledhetsz hozzá, stb., stb.

De kezdetnek tényleg beszélhetnél vele személyesebb témákról (amikor négyszemközt vagytok persze), és akkor meglátod a reakcióját.

2015. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom. De egyébként neki nem is tanár a végzettsége, csak egyetem, egy más szakon és azzal kapcsolatban tanít... szóval nem igazán az oktatás a hivatása.
2015. jan. 5. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!