Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell vagy hogyan...

Hogyan kell vagy hogyan szokás ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van egy lány akivel hetente kb 1x utazok együtt buszon és tökre szimpatikus. Szeretnék vele megismerkedni de nem tudom hogy hogy menjek oda hozzá és hogy mit mondjak/kérdezzek /csináljak.

Fiúk ti hogyan szoktátok csinálni vagy mit csinálnátok a helyemben?

Lányok nektek ilyen helyzetben mi keltene szimpátiát a fiúban?

Ha lehet részletesen mert ezen a téren elég gyenge vagyok :) 18F



2015. jan. 5. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Menj oda a buszon mögé de úgy, hogy ne lásson és dörgölőzz hozzá hátulról és közbe lihegj a fülébe.


Így biztos közelebbi kapcsolatba kerülhetsz valamelyik végtagjával.


Ha több kell menj oda és mutatkozz be, hogy kolompár józsef vagyok és szeretnélek jobban megismerni mert nagyon csinos menyecske vagyon.

2015. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem azért valaki értelmes is kommentelni fog :(
2015. jan. 5. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Menj oda, hogy megláttad és nagyon megtetszett neked mert csinos és van e kedve egyet kávézni vagy valami. Ha tetszel neki úgyis elmegy veled, nem kell túlgondolni.
2015. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer az történt, hogy egy srác odajött a villamoson és szóba hozta a kezemben lévő szórólap tartalmát, amit előzőleg vágtak hozzám. Épp néztem, hogy "mi ez a sz.r?", ő meg elkezdett csacsogni róla.

Annyira édes volt, nem volt kedvem lelombozni, hogy marhára nem érdekel. :D Le kellett szállnom, ő meg nem mondott semmi többet, úgyhogy véget ért a dolog, de mai napig mosolyt csal az arcomra. :D

2015. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!