Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakított velem a barátnőm!...

Szakított velem a barátnőm! Nagyon egyedül érzem magam! Egy 20+os lány van itt, akinek esetleg kibeszélhetném magamból a történteket? 28/F

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a 20- os lányok meg jöhetnek ide
2015. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért pont lány bazz :D

Azt hiszed majd megvígasztalnak (tudod hogy értem)? :)

2015. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Sajnálom. :(
2015. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
13 éves szűk punciu csajok ide jöhetnek:)
2015. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem így működik!

Egy lánynak bármikor akad 35 férfi, aki ilyen helyzetben megvigasztalná - de egy férfi legyen erős! Dolgozza fel magától és magában ezt a helyzetet!

És különösen azt ne mutassa ki, ha ilyen helyzetbe került, ahol éppen nem erős - mivel így férfiak és nők egyformán lenézik!

Ja: ugye egyenjogúság van... csak nem ilyenkor!


Amúgy ez kamu kérdés, gyenge kísérlet az ismerkedésre.

2015. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés, 2 hónapja ismertem meg, és igazából össze sem jöttünk, de minden olyan volt mintha járnánk csak nem mondtuk ki. sokszor aludtam nála, főzött rám stb és amikor rákérdeztem hogy akkor mi legyen kettőnkkel akkor azt mondta hogy jaj ne, nem szereti hogyha erőltetik a dolgokat és hogy emiatt elmúlt minden érzése. igazából nem is ezzel van a bajom, csak az hogy már 28 éves vagyok, és az összes kapcsolatom tönkremegy! úgy érzem nincs olyan ember a világon aki tudna őszintén szeretni engem, valahol mindig elrontom. és most nem tudom mit tehetnék. nagyon össze vagyok törve, a többiek nem látják rajtam, de nagyon félek a magánytól, és hogy egyedül kell leélnem az életem. szóval nem kimondottan ez az eset viselt meg hanem összességében
2015. jan. 6. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
sok a rizsa öreg, ezért megy tönkre az összes kapcsolatod, 28 éves létedre legyél már tökösebb
2015. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a gond.

Szedd össze magad: az nem elég, ha csak nem mutatod.

Szerezz valahonnan önbizalmat, és ha nem jön össze valami, azon is tedd túl magad (viszonylag gyorsan).

Az új kapcsolatba pedig ne vidd át a régi problémákat.

A lányokat csak a határozott, magabiztos fiúk érdeklik!

Nem kell olyannak lenned, mint Stallone, de a mostani viselkedésed nagyon kevés.

2015. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!