Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Foglalt fiúk, ti szoktatok...

Foglalt fiúk, ti szoktatok más lányokat stírölni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, meg nevetségesnek érzem magam, amiért 18 éves létemre ilyet teszek fel, mert tudom, hogy úgyis minden fiú megnézi a többi lányt is, meg a lányok is észrevesznek más fiúkat stb. Csak egész egyszerűen nem fél a fejembe a tény, mi szerint a srác már egy ideje (most vagyunk 12.-esek) pont rám néz... Lassan egy éve van barátnője (szintén osztálytárs), de már tavaly is elkaptam néha a tekintetét, most meg gyakorlatilag amikor megfordulok látom, hogy pont rám néz.

Nevetséges a kérdés, tudom. Csak igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ezt miért csinálja? Fiúk, ti miért csináltok ilyet? Unatkoztok, vagy mi? :D

Nem hiszem, hogy tetszenék neki, mert azért a barátnője és én elég más típusba tartuzunk, meg egyébként is hűséges fajta


2015. jan. 6. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már elég lazán van nevelve a társadalom. De én is megnézek minden nőt még vezetés közben is... Miért baj ez?
2015. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindig a d*gás jár a fejükben. És mindegy, hogy 14 éves vagy 45 évest néznek meg. D*gnák mindegyiket.
2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megszoktam nézni más csinos lányokat, független attól hogy nagyon csinos és szép barátnőm van. Sőt a barátnőmmel is időnként teszünk megjegyzéseket magunk közt ha egy szép csinos lányt vagy egy csúnyábbat meglátunk pl az utcán vagy valami nyilvános helyen. Persze nézni mindent lehet, minden egészséges férfi ember megnézi a nőket még ha házas akkor is, de ez nem jelenti azt hogy lecserélné a barátnőjét.


Nekem 3 lány barátom is van csak barátság van köztünk, barátnőm egyik barátnője is közéjük tartozik általa ismerkedtem meg a barátnőmmel, és a barátnőm tudja nagyon jól hogy javarészt lány barátaim vannak. Ő mivel ismer tudja jól hogy egyikkel sincs köztünk semmi több mint barátság, néha megölelem őket maximum és puszival köszönünk, de ebbe nincs semmi.

2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szobalint12 válasza:
Kettes én téged is szétd*gnálak babi. Mindjárt fel is kereslek, oszt első dolgom lesz az 50 centis nyújtófámra húzni téged, aztán pedig kreténné b*szlak. Hülye :D
2021. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!