Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnek ismerkedni?

Hogyan tudnek ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok,es meg egy komoly kapcsolatom sem volt.Volt egy fiu haverom,akivel evekig se veled,se nelkuled jatekot jatszottunk,es mivel huzamosabb ideig egyutt se voltunk,szinte alig jutott ki a normalis parkapcsolat reszebol.Most elegem lett es megszakitottam minden kapcsolatot a sraccal,de keptelen vagyok ismerkedni.Olyan iskolaba jarok ahol a tanulok 85%-a lany,bulizni szoktam jarni,de baratnokkel,es amugy is ugy gondolom,hogy bulis allapotban nulla ertelme ismerkedni.Budapesti vagyok,nagy varosban eleg,meg sincs otletem se,hogy hol kene ismerkedjek.Varjam mar ki azt az egy evet az egyetemig,vagy hatha lesz valami?Egyszeruen ugy erzem,hogy egy elrontott kapcsolat miatt kimaradok igy fiatalon a normalis,randizos elmenyekbol...

Valami otlet?


2015. jan. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül :(
2015. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Haverommal nemsoká lenézünk a körúton egy szórakozóhelyre, gyere velünk.
2015. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!