Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néptánccsoportban hogy érdemes...

Néptánccsoportban hogy érdemes csajozni (komoly szándékkal)?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 20:03
 1/3 anonim válasza:
szerintem nincs olyan ember aki egy téptánc csoportba megy csajozni :DD
2014. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, a mi együttesünkben a diákszerelmekből már 9 házasság szövődött, már egész kis utánpótláscsapat van a gyerekeikből. A táncoscsajok jó csajok, mert a mozgás karbantartja őket, és a sok ugrálástól nem csak szépek, de lazábbak is. Szóval ajánlom neked is mindenképp!
2014. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(Sportmelltartó nem árt. :D)

Hát nem tudom, én mindig is okoltam magam, hogy a fenének nem járok a táncházakba, sok a lány.... Vagy néptánccsoportot mondasz? Úgy érted, akik együtt gyakorolnak, és néha fellépnek? Az egy új társaságot ad, egyszeri megismerkedés sok emberrel, aztán néha jönnek újak, mennek el mások. Én azt mondanám, hogy ide elsősorban a táncért kell menni és a barátokért, és persze sosem tudni, kivel hoz össze a sors. Mint sok minden, ebbe is inkább érdemes belevágni, mint hogy kihagyd! De nem szükségszerűen szinglik gyűjtőhelye.

2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!