Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki akár...

Szerintetek tetszem neki akár egy kicsit is?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Ő 16/L.

Az osztálytársaival (barátnőivel) egymásközt volt már hogy én voltam a témájuk (haverom mondta, aki szintén oszt. társa.)

Tavaj ez a lány kitalálta, hogy én lesem őt titokban (ez nem igaz) és rám küldte a haverom, hogy szóljon hogy ne nézzem őt. Ez szerintem csak egy piszkálkodás, mert nem néztem soha. általában előre köszön, és csak aztán én. Nem beszéltünk még komolyan. Tavaly megkért hogy fordítsak le neki egy szöveget. személyesen kérte, 1 sor volt, de nem tettem. nekem nagyon tetszik. és állítólag nagyon látszik rajtam ha tetszik egy lány.



2015. jan. 8. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem fordítottad le neki?O.o

Odamész hozzá elhívod randizni hjaj gyerekek ne bonyolítsuk már túl a dolgokat...már komolyan kezdi felcseszni az agyam a sok "vajon tetszem neki" kérdés,b+ ha látsz akár 1-2 jelet is hogy esetleg bejössz neki odamész elhívod valahova,miért kell a bolhából elefántot csinálni?

2015. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazad van 2., de azért félek tőle :D
2015. jan. 8. 20:15
 4/9 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú a lány. A leírásodból szerintem nem az a csendes fajta, akinek nincs önbizalma odamenni hozzád... Ha az lenne, akkor lenne esély, de így... Szerintem nem sok van rá. És lehet, hogy tényleg sejti, hogy tetszik neked ő meg tényleg nem akar semmit.

De lehet, hogy lépned kellene valamit és akkor hátha... Sok sikert! :)

2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vajon viszket a lábam?
2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4# helyesbítek,BIZTOS hogy lépnie kellene valamit.

Mitől félsz ember?Leszakad az ég ha odamész és szépen elhívod randira?Na elárulok neked egy titkot.

Sokszor azok a lányok is igent mondanak egy randira,akiknek nem is tetszel,miért?Mert örülnek neki hogy valakinek tetszenek,hogy valaki látni akarja őt suli után.Szóval odamész hozzá elhívod,pont

2015. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából csendes de van önbizalma is.. meg hát én tényleg szivesen odamennék de a barátnőivel mit kezdjek ott? amúgy megazt a lábat lapostetűirtóval kéne lemosni ;)
2015. jan. 8. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó nyílván ne akkor menj oda mikor ott van a barátnő sereg hanem mikor egyedül van,vagy írj rá facen,úgyis az ma a divat..
2015. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem fogok facen írkálni de barátkozásra megfelelő hely
2015. jan. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!