Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy akár egy kicsit...

Lehet, hogy akár egy kicsit is tetszem/tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Van(vagyis most 8. után már csak volt) egy osztálytársam, aki egy ideig nagyon kedves volt velem, sokszor mosolygott és viccelődött, órákon többször rám nézett és addig ,,szemeztünk" amíg el nem mosolyodtam és akkor azt is viszonozta ,hülye kérdéseket tett fel nekem facebookon...de az általános utolsó évében már szinte semmi ilyet nem csinált. Miért? Most ugyanabba a gimibe fogunk járni.

15/L



2013. júl. 19. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Most ráírtam, mert kíváncsi voltam, hogy válaszol-e(és alapból tudni akartam, hogy milyen színű csoportban lesz a gólyatáborban), de még nem is köszönt vissza, pedig a fb chatnak köszönhetően látom, hogy látta...:(
2013. júl. 19. 22:31
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy tetszettél neki..

Fb-n pedig lehet h más okból nem írt vissza nem pedig azért mert nem volt kedve..

2013. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet
2013. júl. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
biztosan tetszettel neki ;) tapasztalat. a facebookon meg ne aggodj, rengeteg "kapcsolatba" a facebook kavar be -.- de tenyleg szerintem nagyon fog neked orulni a srac ;)
2013. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!