Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok!? Ti djjazátok azt, ha...

Lányok!? Ti djjazátok azt, ha valaki odamegy hozzátok a buszon és konkrétan elmondja, hogy "Szia, megtetszettél és szeretnék veled megismerkedni. Megadnád a telefonszámod, és esetleg elmehetnénk valamerre. "

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább nyomulós? Ha igen, ti mit kedveltek leginkább erre a helyzetre?

2015. jan. 9. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
telszómot azért nem lehet ilyen könnyen kiszedni másból.
2015. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy szedem ki a telefonszámot?:)
2015. jan. 9. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először csak beszélgessetek, majd elköszönés előtt kérd a számát. :)

Részemről teljesen oké, de csak ha nekem is tetszik a srác.

2015. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sose jött be ez a nyiltság, nem kell ez a "nagyon tetszel, nagyon szimpatukis vagy" egyszeruen fraszt kapok tole

inkabb csak kezdj el vele lazan beszelgetni

2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Huh, velem most hasonló van.xdd Mármint van egy srác a buszmegállóból, aki először csak a téli szünetben rámírt, hogy szokott reggelente figyelni.O.O Nekem ez kissé ijesztő és ennek eredményeként azóta gyalog járok.>< A srác helyes volt meg minden, de még is... Persze ezt személy válogatja. Egy magabiztos lány szerintem nem venné ilyen komolyan, főleg ha már nem olyan kis szűzies, mint én.><
2015. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, díjazza. Viszont ne egyből "támadj", inkább csak kezdj el vele beszélgetni.Ha úgy látod, hogy bejössz neki, akkor ne a telószámát kérdd el, inkább kérdezd meg a nevét és keress rá fészen...én ennek jobban örülnék, mivel nem biztos, hogy benne lenne egy taliban pár mondat után. Fészen tudnátok előtte egy kicsit ismerkedni stb.
2015. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túl konzervatív vagyok ahhoz, hogy Facebookon ismerkedjek. Jobb szeretem élőben a dolgokat, és a "kiszemelt" sem egy 0-24 facebooknak tűnik.
2015. jan. 9. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, menj oda hozzá, ne facebookon ismerkedj, mint a mai fiatalok nagy része..ez a normális, amire te készülsz..viszont tényleg ne rohand le egyből a szám elkérésével, hanem beszélgess vele bármiről, ami épp eszedbe jut, és akkor majd látod, hogy a csaj is érdeklődik-e és utána, ha pozitív visszajelzései vannak( pl. sokat mosolyog, nevetgél stb.) akkor meg lehet kérdezni tőle a telefonszámát, vagy hogy máskor is ezzel a busszal jön-e stb. Én egy párszor már voltam ilyen helyzetben, hogy nagyon tetszett egy srác a buszról, de hónapokon át csak néztük egymást, és egy sem mert odajönni és rohadt idegesítő volt..:) Ez nem nyomulás, egyszerűen csak férfias, ha a férfi kezdeményez. :) Hajrá, sok sikert! :)
2015. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az osszezedett, bő, hasznos kommentet!
2015. jan. 10. 00:10
 10/10 anonim válasza:
Ki és főleg milyen nő ismerkedik csávókkal, akik buszoznak? Ez valami vidéki dolog ? :D
2021. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!