Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok (15-22), mi alapján...

A csajok (15-22), mi alapján választanak maguknak párt?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom felfogni hogy hogyan csinálják...

Adott egy személy, akinek tetszik egy csaj. A csaj viszont eddig mindenkinek azt mondta hogy neki nem kell senki. Na most ha az a srác udvarol neki, kedves vele, és odafigyel rá, akkor a csaj 1 hónap múlva miért választ magának valaki olyant, aki eddig teljesen képben sem volt... ?


Konkrétan igen rólam van szó, nem igazán tudom felfogni ezt a logikát.


Akkor a jó ha nem is ismeri azt akivel összejön, és utólag ismeri meg ? Miért nem jó az valakinek ha alapjáraton ismeri, és utána mélyül el valami ?


Nincsen ezzel semmi probléma, csak nem igazán tudom felfogni hogy ennek a lépésnek mi értelme volt.



2015. jan. 9. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

gyorsan összegzem


Nőgyűlölő---> Pénztárca, farokméret, bunkó pasik

Normális ---> minden ami a fenti felsorolásnak nem része.

2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Külső és/vagy pénz alapján. Az pedig mindig kamu duma, ha egy csaj azt mondja, hogy nem kell neki senki. Annyit jelent, hogy épp nincs képben olyan, aki elég jól nézne ki, hogy összejöjjön vele.
2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Az már régen rossz, ha a női logikát, a női gondolkodásmódot próbálod megfejteni. Ők sincsenek sokszor tisztában a saját dolgaikkal. Ne ezen törd a fejed, mert csak beleőrülsz egy idő után.
2015. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet baratzonaban rakott es onnan nehez kijutni. De szerintem a mai lanyok inkabb kulsore mennek ezert sem annyira tartosak a kapcsolatok. Csak a kulsot nezik minnel ismertebb minel menobb a tobbi nem erdekli oket. 19/L
2015. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Magyarul gyúrjam ki magam és nézzek ki úgy mint egy homokos...értem.

Tényleg jóféle a logika.

2015. jan. 9. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire nehez feldolgozni hogy TE nem kellettel neki, mas meg igen?
2015. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az aki átlagos, normális, és nem ba_sza át az embert, az nem kell senkinek (még akkor sem ha teljesen egyedi). De aki ennek a tökéletes ellentétje, az már mindenkinek kell ?!
2015. jan. 9. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
a nők mindig mást mondanak mint amit gondolnak, és mást is tesznek. hogy mit gondolnak és mit éreznek azzal meg ők maguk sincsenek tisztában
2015. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves hatos...leírtam szerintem érthetően hogy nem igazán érdekel hogy leszart, csak nem értem ezt a logikát.
2015. jan. 9. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy pontosan jól mondod.
2015. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!