Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn milyen szöveggel...

Társkeresőn milyen szöveggel ajánlott ráírni valakire?

Figyelt kérdés

Hogy jó eséllyel válaszoljon is.


A "jó a segged, dugunk?" kaliberű válaszok nem érdekelnek.



2015. jan. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Gazdag vagyok, dugunk?

Na valami ilyesmi.

2015. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1 mit írsz, mert csak akkor van esélyed a válaszra, ha jól nézel ki. Ez ilyen egyszerű.
2015. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy és nőt keresel, akkor gyakorlatilag mindegy. Maximum annyit érsz el, hogy 50-ből nem 1, hanem 2 ír vissza.
2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a kérdés leírását! Nem nehéz.
2015. jan. 10. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 22 éves srác vagyok és általában 17-21 éves lányoknak szoktam írni.

A korának megfelelően mindig ezt írom:


"Szia! Hagy találjam ki, biztos első éves egyetemista vagy."


Ezt például akkor írom ha 19 éves. Ha 18, akkor hogy végzős középiskolás, és így tovább.

2015. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Merkler jól írta.

Először legyenek rólad jó képek amin jól mutatsz, ezek után már szinte mindegy, hogy mit írsz.

Nincs olyan szöveg ami mindig beválik, csak a szerencsén múlik, hogy valaki visszaír-e neked.

2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Evergrey ***** válasza:
Nincsen általános recept, és persze az is igaz, hogy írhatsz akármilyen kreatív szöveget, ha nem jössz be neki külsőre, nem fog veled foglalkozni. Légy önmagad, illetve ha van írva bemutatkozása, akkor ha arra reflektálsz valamit, azzal mutatod, hogy nem sablonleveleket küldözgetsz.
2015. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csak nem képzeled, h leírom neked??? :D

mindig egyedit kell produkálni, velem szoktam beszélgetni a csajok, pedig nem rakok ki képet, érdekes. :) mondjuk rajtam azt is érzik sztem, h csak szórakoztatni akarom magamat, és akkor már őt is, nem arra hajtok, h dugjunk egy óriásit. :)

2015. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyu má, szopsz pénzé'?
2015. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!