Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket mennyire befolyásol...

Titeket mennyire befolyásol horoszkóp a párválasztás során? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 14:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elolvassák és semmi több.
2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10-es az érdeklődés és a hit nem ugyanaz. Van olyan személyiség aki mindent akar tudni a világról, minden érdekli, mindenhez hozzátud szólni.
2015. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagyon alap szinten olvasgattam az asztrológiáról, tehát sejtegetem miről is van szó. Pont ezért eszembe sem jut azt hinni, hogy ilyesmi még ha asztrológiai szempontból nézzük is, csak a napjegyünkön múlna. Még az asztrológiában is kismillió tényezőt néznek, egyeztetnek két percre pontosított születési horoszkópban és akkor sem olyan feketén-fehéren azt állapítják meg, hogy te és te összeilletek, te és te nem, hanem azt nézik, milyen téren lehetnek problémák és milyen téren nagyobb az összhang.


Mindenesetre engem soha nem befolyásolt a horoszkóp, az befolyásolt, hogy nekem milyenek a benyomásaim az adott emberről.

2015. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. lehet, hogy félreérthetően írtam, de én azt mondtam, hogy hiszek benne!
2015. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
. lesz*rom...
2015. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én hiszek a horoszkópban,bár nem mindenkire igazak az ott leírtak de rám nagyon és a környezetemben is sok emberre passzol a horoszkópja.

Egyáltalán nem,bár az exemmel sem passzoltam össze horoszkópilag,és végül igaz lett.(én vízöntő,ő rák)

Ha már a horoszkópnál tartunk az ikrek fiúkat szeretem a legjobban,olyan mintha a lelki társaim lennének,velük értem meg magam a legjobban.

2015. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
semennyire, nem hiszek benne.
2015. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a mi jegyünk azonos, erre sok ezo-gizi ismerősöm mondta, hogy ááá ez bukó, azonos jegyűek, pláne vízjegy esetén csak marják egymást, hamar vége lesz. az első év során még magamban mosolyogva meghallgattam, de így 5 év után már az elején leállítom őket, nem érdekel. ha vége is lesz, akkor sem azért, mert kisnyuszi aszcendenssel a ganajtúró bogár házába ért a plejádokbeli pataky attila.
2015. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semennyire sem befolyásol. Amikor összejövök valakivel, akkor jellemzően nem is tudom a csillagjegyét :D Rám speciel illik elég sok minden, amit a horoszkópomról mondanak (kos vagyok), de kétlem, hogy ez azért működne, mert a csillagok így vagy úgy álltak, amikor születtem. Az égitestek mozgása szerintem semmilyen formában nem befolyásolja az ember személyiségét, az embernek ugyan alapvető biológiájához kapcsolódik a fizika, de a személyiségformálásban nem vesz részt. Volt már sokféle párom, sokféle csillagjeggyel, volt, mikor bejött az asztronómusok tippje, volt, amikor nem, de szakítás indokaként sosem tudnám felhozni, hogy hah, azért mentünk szét, mert te skorpió vagy, vagy szűz vagy, vagy akármi.
2015. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem befolyásol.Hisz saját magunk építjük az életünket.Ennek ellenére el szoktam olvasni.Van ami bejön,van ami nem.

Általában mindig ugyan a 2 ( szűz,skorpió ) horoszkópú pasikkal jöttem össze.

2015. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!