Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba, de még nem nagyon beszéltem vele. Miről tudnék vele beszélni? És élőben vagy facebookon lenne jobb?

Figyelt kérdés
16F. Élőben nem nagyon merek beszélni vele, mert állandóan legalább egy barátnője vele van.
2015. jan. 10. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz élőben kezdeni, akkor beszélhettek Facebookon is. Csak ne az legyen, hogy a suliban meg sem mukkansz. Ürügynek jó, ha kérdezel valamit a suliról - hogy tudja-e, miből írtok dolgozatot, vagy kölcsönkérnéd egy napra egy füzetét, mert kimaradt valami a jegyzetedből.

Utána már beszélhettek másról is. Hogy mit csinált aznap, a hétvégén, hasonlók. Előbb-utóbb beindul a beszélgetés. Kicsit később megjegyezheted, hogy fura, hogy egy osztályba jártok, mégsem sokat beszéltek. (Nem muszáj mondani, hogy félsz a barátnőitől ;) )

Ha suliban találkoztok, bókolj neki. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Hogy jól áll a haja (ha esetleg máshogy, mint szokott), hogy jól áll neki a póló színe stb.

2015. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!