Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Thaiföldön európai pasiként...

Thaiföldön európai pasiként tényleg legalább két kategóriával jobb csajoknak kell az ember, mint itthon?

Figyelt kérdés

Ugy értem, hogyha pl te itthon nem számitasz egy nagy szám pasinak, mert mondjuk átlagos a kereseted, meg nem széles a hátad meg nem vagy sem magas sem jóképű, és EMIATT itthon csak a átlag alatti nők akarnak veled dugni, akkor Thaiföldön a veled egy szinten lévő, azaz már átlagos vékony és rendesen felöltözött és viszonylag igényes csajok is összejönnek könnyen?


Mert én ilyesmi sztorikat hallok thaiföldröl, mondjuk hozzám képest jobb pasiktól, szóval nem tudom, hogy ez most csak rájuk vonatkozik vagy minden pasira.


Mert amugy totál esélyes, hogy a nőknek ott sem ment el az esze, és ott is a jótestű pasi az alap elvárás. Max elnézik, hogy nem vagy annyira jóképü meg annyira gazdag.


2015. jan. 10. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menjél Thaiföldre csajozni!
2015. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ho-ho-hóóó Thaiföld? Ferdeszemű csaj? vissza se gyere!
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Thaiföld.


Ott azt sem fogod tudni melyik volt pasi.

Lehet pasival fogsz kefélni.

A másik hogy, szeretsz betegségekben szenvedni? :D

2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bizony, én is amikor kimentem, ingem gatyám elment az óvszerre, pedig nem is kellett mindig. Az idő szűke miatt nagyon ritka volt hogy csak egy csaj jutott egy alkalomra, és a legtöbb nap volt hogy két-három alkalom is összejött. Ráadásul a csajok még híresztelték is hogy ott vagyok, mert eleinte még eljártam csajozni, de később házhoz jöttek, bejelentés nélkül. Mondjuk jött pár házassági ajánlat is egy-két apukától, az egy kicsit kellemetlenebb volt. Persze nem egész Thaiföldön van ez, olyan helyet válassz ahol kevesebb a túrista, drogot meg ne vigyél mert nagyon szigorúak a szabályok.
2015. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hat itthon csak xar noknek kelleni az eleg nagy szenvedes
2015. jan. 10. 13:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudom, hogy nálam ki, hány kategóriával jobb, vagy rosszabb? Mi ez a fasság?
2015. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

de én azt nem értem, hogy thai nőknek miért jó az a pasi, ami europai nöknek nem kell? De gondolom te jól nézel ki és azért pörgött az ipar.


Mert én tényleg nem tudom elhinni, hogy a thai nők nem szoktak még hozzá, hogy europai pasik oda járnak szexért. Ennek ugyanis velejárója, hogy megnőnek az igények.


Vagy most tényleg van csaj, aki annak él, hogy europai farkakon pörögjön? Azért teszik ezt, hogy hátha hazaviszi őket a pasi?

2015. jan. 10. 13:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Ott mind egyforma.
2015. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még valami, hogy okuljak. A hozzászólásom mely részétől vált hihetővé a sztori? :)
2015. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát nekem onnan, hogy a nők terjesztették a hirt és ajánlás alapján jöttek. (nők már cska ilyenek)
2015. jan. 10. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!