Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti elfogadnátok?

Csajok, ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha komoly anyagi gondjaitok lennének, és több férfi ismerősötök (nem barát, csak olyan, akivel ritkán beszélsz, vagy nem is ismered konkrétan) felajánlaná, hogy segít egy nagyobb összeggel, nem kér érte semmit, elfogadnád?

Az anyagi gondok alatt értendő, hogy néha enned sincs mit, a munkakeresés meg jó darabig nem jön be.


Nem félnétek, hogy majd egyszer be akarja hajtani valahogy?

(persze megegyeztek, hogy visszaadod, amint munkát kapsz, de ettől függetlenül)


2015. jan. 10. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzt nem fogadok el senkitől csak úgy, mindenesetre megfontolandó. Nem akarok ilyen helyzetbe kerülni…
2015. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan, hogy nem kér érte semmit. ;)
2015. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
Hát, ha legalább ismerném valamennyire, könnyebben el tudnám dönteni, hogy elfogadhatom-e nyugodtan, de biztos van az a helyzet, amikor az ember nem nyugodtan, de rákényszerül az ilyesmire.
2015. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki a kérdező? A lány akinek nincs pénze és nem tud mit kezdeni evvel az ajánlattal vagy a férfi a felajánlaná ezt az összeget?


Én 24 éves nőként elfogadnám ha nincs más lehetőségem de tudom hogy egy férfi ok nélkül nem mindig ad pénzt egy nőnek. Fontos hogy hány évesek és milyen a kapcsolat közöttük eddig. Mert ha egy 36 éves pasi szán meg egy 24 éves nőt,akkor nem kizárt hogy a szex is benne van.

Ha egy sokkal idősebb aki az apja lehetne, ott lehet hogy inkább a kor és a tapasztalat van benne. Segítene mert megteheti és a lányt a gyerekeként segítené. Nem mindegy.

2015. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre van egy mondás, ami nagy igazság: Sosincs ingyen ebéd. Valaki mindig fizet. Én nem mennék bele ebbe, inkább megpróbálnám megoldani valahogy, mintsem hogy ahogy a leírásodban szerepel egy ember, akit ráadásul szinte nem is ismerek "segítsen" mert a fene tudja mikor jut eszébe behajtani. Mert be fogja, ahogy a mondás is tartja :)
2015. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!