Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, elfogadnátok, ha az...

Ameoland kérdése:

Csajok, elfogadnátok, ha az élet boldoggá akarna tenni egy férfi személyében és nem csak a felszín alapján ítélkeztek?

Figyelt kérdés

Stabil érzelmi világom van és akkor is 10-20 centis a szerszámom, ha 500 köbcentis görögdinnyéid vannak mellkas tájékon, ha nem.

Dohányzás nem kizáró ok, szeretem, ha egy csaj pipázik.

Mosás, főzés, takarítás, vasalás, portörlés akkor lesz elvégezve részemről, ha összeraksz egy 1972-es Fordot, elvertél sakkban zsinórban háromszor és fekve nyomsz 80 kilóval.

Ha nincs vakus-kacsás-pucsitós-partis-barinős fényképed, szóba sem állok veled.

Férfi vagyok, egyszerűek az igényeim: sör, meccs, rántott hús, p*na, a sorrend változhat.

Nincs se Audim, se hasitasiban élére állított valutáim, nonfi tetkóm, 130-as bicepszem, szolibérletem.

Lehet, hogy nem vagy se szép, se jómódú, se jó természetű, se istennő az ágyban, de ha lennél szíves a realitások talaján tornázni, módfelett megköszönném.

Sok mindent lehet kompenzálni főzéssel, humorral, toleranciával, kedvességgel de főleg önmagad adásával. Ezeket a szavakat az F,H,T és K betűknél találod az értelmezőben illetve mélyen magadban.

Ha Széchenyiről az ötezres jut eszedbe, nekem meg a könyvtár, akkor feltétlenül találkoznunk kell a róla elnevezett fürdőben.

Remélem külföldi márkás, nagybetűs ruhákat hordasz, ezzel is támogatva az éhező amerikai és olasz multicégeket.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor takard szépen vissza, hamarosan elszunnyad magától is.


2013. júl. 23. 22:20
 1/8 sumpi válasza:
Így akarsz csajt szerezni magadnak haver? Szólj ha sikerült!!!!! :D hahaha
2013. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a nyomorultság eme fokozatával még nem találkoztam...
2013. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sumpi válasza:
Értem.
2013. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumpi válasza:
Shakespeare nyelvezeten szólsz....oh míly bölcs vagy és kifejező.
2013. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de szánalmas vagy.
2013. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumpi válasza:
Nem kevésbé mint te a kérdéseddel :D :D :D
2013. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumpi válasza:
Szerintem ez a fórum nem ezért van. :D Fel kéne nőni a feladathoz :D
2013. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumpi válasza:
VAn bőven kissebbségi komplekszusod az tuti.Lehet kövér vagy és ragyás de ez nem baj,hiszen ember vagy állítólag aki nem ítélkezik a másik felett és nem szólja le. :D
2013. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!