Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok senkit?...

Miért nem találok senkit? [meleg kérdés]

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, fiút keresek, csak hogy tisztázzuk itt az elején.

Már több, mint egy éve keresek valakit, akivel összejöhetnék, de általában úgy szokott lenni, hogy ha valaki nekem bejön, akkor neki nem jövök be én, vagy messze lakik, akinek én bejövök, ő meg nekem nem tetszik :/

Iszonyat sok emberrel chateltem ez alatt az egy év alatt, sokkal találkoztam is, és valamiért sosem jött össze komolyabb.


Azt is mondták páran, hogy még fiatal vagyok, van időm, de nem tudok csak úgy megnyugodni, hogy „jaaj, majd jön úgy is valaki!”

Tuti, hogy valamit elcseszek az ismerkedés során, de fogalmam sincs, mi az. Na meg ha semmin sem változtatok, akkor miért jönne hirtelen bárki is?


20F



2015. jan. 11. 23:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a csajozást is, de hiába, mert nem érdekelnek a lányok... :D

Különben is, fiú a lánnyal?! Annyira mainstream :D

2015. jan. 11. 23:29
 2/14 anonim válasza:
100%

Szia

Én nem vagyok fiú de bármelyiket megkapom:) nem nagykepusegbol írom ez így van velem és még sokan másokkal is

És tudod miért? Mert nagyon határozottan és magabiztosan viselkedem

Sosem tettem fel a miért vagyok szingli kérdéseket?

:) legyen jó kisugarzasod

És hidd el nekem hogy ezzel az elkeseredett hangnemmel nem lesz az

A nagykepuseg és a magabiztossag nagyon különbözilyen!

Egyébként vannak meleg haverjaim és imádom őket ;)

2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Figyi, az a poén, hogy nagyon is határozott vagyok, férfiasan nézek ki, állítólag jóképű vagyok :P és ezek ellenére sem találok megfelelő párt.
2015. jan. 11. 23:33
 4/14 anonim ***** válasza:
én naponta írok egy tucatnyi sráccal baj hogy félénk vagyok:/ és ezért nem jön össze nekem:D saját utamba állok:/
2015. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát de én nagyon nem vagyok félénk, pofátlanul írok mindenkinek, próbálok humorizálni, meg minden, aztán csesznek válaszolni :/

Én meg még a legöregebb tatának is írok, hogy „bocsi, de nem”

2015. jan. 11. 23:38
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom:/ pl irj ram es ugy talan meg tudom mondani.
2015. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megérzik rajtad, hogy görcsösen próbálkozol. Ez megrémiszt mindenkit. Lehet a stílusod is taszító. Elképzelhető, hogy amit te nyomulásnak írsz az nekik nagyképűségnek, erőszakosságnak tűnik.

Próbálj meg elutasítás esetén rákérdezni mi az ok, hátha őszinte lesz néhány ember és akkor már tudod min kell változtatni.

Kapcsolatot hosszú távra amúgy is nehéz kialakítani melegként (heteroként is). A melegeknél 80-90% nem vagy csak szavakban akar ilyesmit. Ha oda kerül a sor megrémül és lelép.

Rengeteg az akadály.

Távolság, pénz, időhiány, lakás.

És ha ezek megvannak akkor még tudni kell együtt élni, el kell fogadni, tolerálni a másik hibáit.

Működnie kell a szexnek hónapok, évek múlva is.

A hűség sokaknál ismeretlen fogalom. Na meg ott vannak a "barátok".

Pletyka, szarkeverés, rosszindulat.


Nem elkeseríteni akarlak!

Rengeteg olyan párt ismerek akik 5-10-20 éve együtt élnek.


Sok sikert kívánok neked!

2015. jan. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hidd el heteroként sem könnyű normális párt találni. Melegeknek még nehezebb. A legtöbb szerintem csak szexpartnert keres. Biztosan találsz majd magadnak egy rendes srácot, aki szeret és te is szereted őt! Fiatal vagy még:) Előtted az élet!!!
2015. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ne csináld görcsösen. :) Én is 20 voltam, amikor az első barátomat megismertem és kvázi úgy történt, hogy az élet egymás útjába sodort minket... A második és jelenlegi barátommal szintén úgy találkoztam, hogy nem kerestem senkit, de összejött. :)

Remélem, hogy megtalálod majd azért! ;)


25F m

2015. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát, én meg úgy vagyok vele, hogy végül is bármit tartogathat számomra az élet, lehet, hogy az én sztorimban nincs helye szerelemnek. Nem zárok ki semmilyen lehetőséget, lehet, hogy már holnap betoppan valaki az életembe, lehet, hogy 50 év múlva se. Attól, mert másokkal megtörtént, nem tudok benne csak úgy vakon hinni, hogy velem is megtörténik, mert attól még a valószínűsége ugyan annyi marad, mint azelőtt, hogy megtudtam, hogy egy millió emberrel is ugyan ez történt. (most a véletlen találkozásokra értem speciel)

Én is már mióta várom ezt a nagy „az élet egymás útjába sodort minket” találkozásokat, lehet, hogy majd jönni fog, de mikor?! :D Állandóan úgy érzem, hogy le vagyok maradva, az életem annyira rövid lesz, hogy nincs időm ilyen nagy ürességekkel szɑrɑkodni, mert azért a párkeresést, már ha nem akarok egyedül megöregedni, nem igazán lenne célszerű túl sokára „halasztani”, most kéne kiélnem magam, mindenféle téren, mégsem jön össze semmi, mintha csak valaki vagy valami az utamban állna szándékosan. (és lehet, hogy mondjuk pont én vagyok az)

Azért a társkeresés is nekem olyan, hogy várom, hogy hátha találok valakit, aki végre úgy igazán megfog, és vice versa, de még nem jött össze...

2015. jan. 12. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!