Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok senkit?...

Miért nem találok senkit? [meleg kérdés]

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, fiút keresek, csak hogy tisztázzuk itt az elején.

Már több, mint egy éve keresek valakit, akivel összejöhetnék, de általában úgy szokott lenni, hogy ha valaki nekem bejön, akkor neki nem jövök be én, vagy messze lakik, akinek én bejövök, ő meg nekem nem tetszik :/

Iszonyat sok emberrel chateltem ez alatt az egy év alatt, sokkal találkoztam is, és valamiért sosem jött össze komolyabb.


Azt is mondták páran, hogy még fiatal vagyok, van időm, de nem tudok csak úgy megnyugodni, hogy „jaaj, majd jön úgy is valaki!”

Tuti, hogy valamit elcseszek az ismerkedés során, de fogalmam sincs, mi az. Na meg ha semmin sem változtatok, akkor miért jönne hirtelen bárki is?


20F



2015. jan. 11. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Nézd, kérdező, én megértelek, hogy úm. szorít az idő és nem mondom egy szóval sem, hogy ahhoz, hogy legyen egy barátod, ahhoz neked ölbetett kézzel kell otthon lógatnod a f..szodat. :) Csupán arra próbáltam célozni, hogy vannak dolgok, amiket az ember minél görcsösebben akar elérni, annál kevsébé sikerül... és szertintem a párkapcsolat pont egy ilyen dolog. Viszont az is tény, hogy nem feltétlenül magadat kell okolnod, ha nem jön elsőre össze. Van két meleg haverom (egyikük 23, másikuk közel 30 éves), akik szerintem fantasztikus emberek és - bár a múltban voltak kalandjaik, barátaik (nem párhuzamosan ;) ) - évek óta nem jön össze nekik az, hogy végre találkozzanak egy normális pasival. Nagyon felhígult a meleg társadalom, egyre nehezebb normális, erkölcsösnek mondható srácokkal találkozni. Tudom, hogy nem vigasztal (és amúgy is én könnyen beszélek), de hidd el, hogy nagyon mindennapos az, hogy az ember nem könnyen talál párt... főleg a melegek között. De mindezek ellenére ne add fel! :)

2015. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a magabiztosság, lendületesség az, ami feszélyezi az embereket.

Ha most elképzelem, hogy egy energikus, örökké elemében lévő, mindig humoros, emellett nagyon bomba külsejű sráccal vagyok, hát.. olyan kevésnek érezném magam mellette, eluralkodna rajtam a bizonytalanság.

2015. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, asszem neked lehet igazad.

De akkor meg csak várni tudok? :/

2015. jan. 13. 08:19
 14/14 A kérdező kommentje:
Meg persze a többieknek is, hiszen tényleg görcsösen akarom :/
2015. jan. 13. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!