Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22+ éves fiúkhoz szól a...

22+ éves fiúkhoz szól a kérdésem. Ha van egy korotokbeli lány, aki külsőre tetszik, és annyit tudtok csak, hogy van egy kisgyereke (mást nem tudtok róla), adnátok egy esélyt, hogy megismerkedjetek vele, és esetleg össze is jöjjetek?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fontos, kérlek tényleg csak 22, és idősebbek írjanak, és a trollkodók kerüljenek, mert lehet, hogy valakinek ez vicces, de én szeretnék komoly válaszokat!
2015. jan. 12. 13:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De sok itt az érzelmi nulla ember. Szomszédom is 22 évesen szült, nagy szerelem volt az apukával, aki sajnos rákban elhunyt.
2015. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Komolya kapcsolat biztos nem lehetne belőle mert én nem nevelem más gyerekét!

Szex lehetne meg laza kapcsolat.

24f

2015. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

őszintén? ha megtudnám hogy gyereke van úgy sprintelnék el onnan,hogy az a néger gyerek a USain Bolt ,csak az égett cipő szagot érezné mögöttem :D


és nem trollkodás,gyerek van onnantól,elköszönés.Ennyi infó nekem elég róla :D

2015. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10-es! Aszt=azt, lessz=lesz
2015. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Nekem a hozott gyerek probléma. Barátok lehetünk, szexelni szexelhetünk, de kapcsolat sose lesz belőle. Persze 10 év múlva lehet majd másképp látom, de most még így gondolkozom.

30/F

2015. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán.Esélyt lehet kapna,ha valóban megfogna engem,de ahhoz nagyon oda kellene tennie magát. :)

23/F

2015. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bár csak 21 vagyok, de én adnék esélyt.
2015. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Huh, Nagyon megoszlóak a vélemények!
2015. jan. 12. 14:09
 19/22 anonim ***** válasza:

A gyerek semilyen szinten nem befolyásolja a dolgot, az összejövetel téren

Hosszú távon, viszont nagyon figyelni kell rá, hogy az anya elfogadja az új apu véleményét gyerek nevelés ügyben. Mert, ha ebben nem étenek egyet, az anyuka úgy is a gyereket választja egy esetleges balhénál, szakításnál

2015. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Itt pár hozzászólásból nem hiszem, hogy olyan nagyon messzemenőkre lehet következtetni.

Az esélyt ugyan megadnám neki az ismerkedésre, de ebből még korántsem következik az, hogy össze is jövök vele.

Elsősorban mindig az embert nézem és nem a helyzetét.

Ha minden jól megy és a gyerekkel is kijövők(ez egy nagyon fontos rész) akkor részemről bármi is lehetne. :)


27/F

2015. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!