Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ismerkednétek ilyen...

Lányok ti ismerkednétek ilyen pasival? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves pasi aki sokat facebookozik,képeket oszt meg minden nap magáról,minden órában posztol magáról valamit hogy mit csinál, merre van. Inkáb a netes ismerkedést részesíti előnyben mint hogy személyesen próbálkozzon vagy hogy találkozzon valakivel.Kicsi zárkózott személyiség.
2015. jan. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos amiket leírtál azok mind negatív tulajdonságként élnek a fejemben.


Ha így ezeket tudnám egy férfiról, ahogy te most leírtad, akkor biztos hogy nem akarnék vele ismerkedni.

Azokat a férfiakat szeretem, akik oda mernek menni egy nekik tetsző ismeretlen lányhoz és megmerik őt szólítani.

2015. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az érett férfiakat szeretem, mármint nem korban, hanem érzelmileg, ez a viselkedés pedig nem ezt tükrözi. 29N
2015. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkednék ilyen pasival, legalábbis párkapcsolatot semmiképpen nem kezdenék ilyennel. 30 évesen azért elvárható, hogy álljon már a nő elé. 30N
2015. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közösségi oldal erre (is) való. Vannak akiket nem zavar, ha nyilvános az életük. Aki meg privacy harcos, és mindent úgy állít be, hogy még az ismerősei se láthassanak semmit, az ne ismerkedjek magához hasonlókkal
2015. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Zárkózott személyiség, ezért nem osztja meg senkivel az életet, helyette inkább mindenkivel megosztja.
2015. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem!
2015. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!