Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy átlagos lány is lehet szép?

Egy átlagos lány is lehet szép?

Figyelt kérdés

Hosszú barna haj, nagy mandula szemek, szép arc, alacsony testalkat, nem teljesem vékony, kicsit puha, nőies alakja van, nem túl nagy mellekkel, és kerek popsival..

Ez a lány tud sütni, főzni, meggondolt, kedves, mosolygós, néha kicsit hisztis, hamar kiakad, de nagyon anyáskodó személyiség, és talpraesett, lányosan vagány csaj. Egy ilyen átlagos lánynak is ugyanolyan esélye van a férfiaknál mint a bomba nőknek?


2015. jan. 12. 18:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve, egy ilyen lány szerintetek szép? Mi a véleményetek így róla?
2015. jan. 12. 18:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2015. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"néha kicsit hisztis, hamar kiakad, de nagyon anyáskodó személyiség"


Kerülöm az ilyen nőket.

2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beniy ***** válasza:
Szerintem simán. ;) Inkább egy ilyen érdekesebb csaj, akivel még talán beszélgetni is lehet, mint egy csöcsös-bögyös, aki csak ül egyhelyben, mint egy szobanövény. :)
2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beniy ***** válasza:
A szépséget viszont így látatlanban nem lehet meghatározni. :O Ettől függetlenül, ez megint csak egy relatív dolog, illetve ahogy már fentebb leírtam a személyiség simán ellensúlyozza. ;)
2015. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leírás felének semmi köze a szépséghez. Ha a kérdés az hogy lehet-e jó nő? akkor igen.
2015. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sok "átlagos" külsejű lányba zúgtam már bele halálosan, mert számomra ők voltak a leggyönyörűbbek, szóval igen, egy átlagos lány is lehet szép, sőt szebb is, mint a kikent-kifent cicák.
2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az átlagos lánynak van esélye rendes kapcsolatot kialakítani, a "bomba nő" elég egy dugásra
2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
TÖKÉLETES
2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!