Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban nincs itt szép, de...

NewFreeee kérdése:

Valóban nincs itt szép, de minimum átlagos lány?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__644..


Erre a kérdésre szeretném megtudni a választ, hogy most komolyan csak azért van itt ennyi nimfomániás p,csa, mert élőben esélyük sincs, vagy teljesen más okból??

Nekem úgy is jó, ha képet küldötök magatokról, vagy hasonló. Érdekel a dolog, hogy most a 3 közül mégis melyik lenne az igaz. Kamu emberek méteres néger f,sszal próbálják kiélni szexuális vágyaikat úgy, hogy nőnek adják ki magukat és teszik fel az 'izgassatok fel priviben 15/L' kérdéseket, vagy csúnya lányok vannak itt, akik nem merik felvállalni magukat, vagy ezt az oldalukat élőben, mert félnek attól, hogy semmibe veszik őket, vagy ez az egész egy mese, és itt tényleg vannak szép lányok? :O

Most mi van?!



#NINCSAKULCSSZAVAKHOZKREATIVITÁSOM!
2015. jan. 2. 17:47
1 2
 1/17 ElnökÚr ***** válasza:
71%
Mit érdekel ez? Kinek mi köze hozzá ki hogy néz ki..
2015. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Én láttam sok szép lányt itt, beszéltem is velük. Nem tudom honnan szeditek ezeket a marhaságokat.
2015. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyesnek van igaza, ez egy anonim oldal..
2015. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Látod a főnök tudja,hogy milyen sok szép lány van itt:D
2015. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindegy h ki h nez ki, mivel ez anonym oldal, ahogyan az 1-es is mondja. Amugy meg, vannak itt szep lanyok, csak meg kell talalnod oket.
2015. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vannak itt szépek, énis beszélgettem többel jöttek azzal hogy biztos van barátnőm aztán hosszas beszélgetések tökjó fej vagyok stb majd köddé válás vagy meguntak visszairogatni... Itt csak egónövelés miatt vannak lányok, a fiuk meg egócsökkentés...
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
ennyi nimfomániás p,csa hol élsz te ? itt csak ocsmányok vannak mint fiú mint lány!
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Garth te közéjük tartozol ez biztos
2015. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Itt nincsenek szép lányok.

És még ök panaszkodnak,hogy itt nincs jo pasi.

De hát jo csaj sincs:)

2015. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkivel szóba állni. Meg kell válogatni kivel állsz szóba és kinek nyílsz meg és akkor nincsenek ilyen csalódások. Én is belefutottam olyanba ,aki már a 2. üzenetbe szabályosan már az esküvőt tervezgette mert visszaköszöntem neki,de tudtam hárítani...

Nem arról van szó,hogy ne ismerkedjenek az emberek mert egy ilyen oldalon ez elkerülhetetlen,de azért válogassa már meg mindenki,hogyhogy nyílvánul meg a másikról. Nem tetszik neki a lány/fiú és akkor az a megoldás,hogy leosztom mert csúnya vagy?:D Meg kell neki írni,hogy bocs,de nem fog menni. Nem megalázni mindenki előtt....

2015. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!