Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek kezd ő is szerelme...

Szerintetek kezd ő is szerelmes lenni belém? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elmesélem nektek a sztorit!!!

Van egy lány osztálytársam, akibe én elég régóta szerelmes vagyok és ezt már el is mondtam neki úgy, hogy tanítás után hazakísértem őt! Amikor elmondtam neki, akkor persze zavarba jött, mert letérdelt a járdán és elkezdte kötögetni a cipőfűzőjét.

Téli szünetben persze facebook-on tartottam vele a kapcsolatot, és küldtem neki üzeneteket és szivecskéket is! Ennek ő nem örült, mert először szépen, aztán meg egyre csúnyábban próbált meg lekoptatni magáról. Végül pedig letiltott engem! Ekkor a legjobb barátnőjétől kezdtem el segítséget kérni, aki megígérte, hogy "beszél" vele! De hiába tette...

Szóval a lány, aki tetszik nekem, mondhatjuk úgy is, hogy megútált engem.

Most, hogy elkezdődött az iskola 2015-ben, az első napokban hozzám se szólt és néha hallottam, hogy morgott valamit az orra alatt!

Ám úgy érzem, hogy nem volt hiába való rámenősködnöm, mert azt hiszem: kezdi megismerni a jobbik oldalamat.

Sokszor veszem észre, hogy néz engem a tanórákon és szerencsére nem azzal a gyilkos tekintettel, mint pár napja, hanem kedves arccal! Most már nem morog az orra alatt, sőt...már rám is mosolyog egyszer-kétszer és a vicceimen is szokott nevetgélni!!!

Ráadásul tapasztalom, hogy nap mint féltékennyé akar tenni az egyik fiú osztálytársunkal, akivel jó gyerekkori barátok. Ám mondta a barátnője, akitől segítséget akartam kérni, hogy nem szerelmes a fiúba, hanem tényleg ellenem szövetkeztek! De engem szerencsére nem lehet féltékennyé tenni és még élvezem is, ahogy próbálkozik!! Ebből látszik, hogy érez irántam valamit.

Azt még elmondom, hogy magyar felvételi előkészítőkön (8. osztályosok vagyunk) mindig mellete ülök az informatika teremben és látom a szemem sarkából, hogy vagy a monitoromat, vagy a kezemet és az arcomat nézi! Ez azért nagyon jól esik nekem!!!...

Na és nektek mi a véleményetek??? :D



2015. jan. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet csak megenyhült, mert rájött, hogy kicsit túlreagálta, bár az alapján, ami írtál, nem olyan biztos az. Lehet arra kell neki a fiú, hogy végleg lerázhasson téged.
2015. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 3. általad megadott kategória. Tiniszerelem.
2015. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez csak amolyan oviszerelem. Ma a Janikát, holnap meg a Csabikát szeretem szituáció
2015. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut felrerted a helyzetet, nem jossz be neki. Valoszinuleg azert kezdett veled normalisan viselkedni mert nem erdekli a mult. Neked is tul kene lepned rajta. Nem szeret, es csak haverkent/osztalytarsknet gondol rad. Amugy ne nyomulj mert azt senki sem birja.

Isten hozott a rideg valosagban!

Sajnalom, ha bunko voltam :(

2015. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!