Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj az alkalmi kapcsolat?...

Kecsii kérdése:

Baj az alkalmi kapcsolat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Téli szünet első szombatján elég ittasan értünk haza anyukámmal egy haverom felhívott hogy menjek át nem akartam mert ismerem magam mi lett volna de végül is rá vett úgy beszéltük meg 1 óra és megyünk haza csak kimegyünk beszélgetni (kb. 23 óra volt) aztán amikor találkoztunk ott volt még három haverunk akik idősebbek 3 évvel. Hát valahogy a sráchoz keveredtünk ittunk jócskán. Elesett a fürdőbe én utána mentem. Magára húzott csókolóztunk aztán a lába közé vett megujjazott. Körülbelül 1 óra múlva kimentünk a többiekhez mintha semmi nem történt volna. a kanapén egymásra nézünk felkapott és az öccse szobája felé vettünk az irányt (a családja vidéken volt csak ő volt otthon) ott úgyszintén megujjazott,kinyalt én kivertem neki és leszoptam. 2 óra múlva kimentünk.Haza jöttem és kész azóta sokat gondolok rá és sokszor feljön a téma közünk. (a srác az egyik exem) ez nagyon gáz dolog vagy még elviselhető?? L15

2015. jan. 12. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan tudtok ennyi marhasággal jönni...

Először tegyük fel h igaz, bár nem hiszem.

Másodszor, a leírásod kegyetlen vacak.

Harmadszor, ez az idióta kérdést, hogy "ez gáz?", ezt honnan szeditek? Kit érdekel? Ha nekem valami tetszik, ha nekem valami jól esik, ha tettem valamit amiről úgy gondolom hogy jó volt, megérte, akkor az nem gáz. Ha úgy gondolom hogy gáz volt, akkor az gáz volt.

2015. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már Ibolykát...
2015. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még elviselhető ! :D :P
2015. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
15 evesen nem szegyeled magad te kis r***c! Te szetb****tt ku**a te nyominger te kis agyhalott
2016. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!