Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Én azt s z e r e t n...

LÁNYOK! Én azt s z e r e t n é m kérdezni van olyan köztetek aki 20-25 éves akinek bejön egy 18 éves szűz csávó átlagos/sportos alkattal és szőke göndör hajjal kék szemmel?

Figyelt kérdés

Persze rövid beszélgetés után pl skype,facebook kécsere de ez facebook esetében elintézi az odatöltött fotók szóval ha van ilyen lány akkor az lenne szíves írni? facebook skypnevet priviben írok,ha van érdeklődő.

Eddig nem találtam olyan akinek bejön a fiatalabb fiú és pláne hogy tapasztalatlan is de csak van ilyen ember :O

Hetero vagyok,nem dohányzom és ezt elvárom mástól is(vagy néha néha dohányozzon) 180cm magas vagyok 65-70kg körül mozog a súlyom.


A partneremet így írnám le-- 170 cm alatt legyen vagy egy hangyányit fölötte(3-4 cm)65kg legyen max de a 45-50 ami bejön nagyon,vékony átlagos vagy sportos testalkatú igényes/divatos megjelenésű és persze az intim részt redszeresen takarító szóval normális lányt keresek

a viselkedése szinte mind 1, kiderül ha kedveljük egymást.

Nem szeretnék olyanokkal karatézni interneten akik elmondják hogy ez nem társkereső és ne itt keresgessek őrájuk nem vagyok kíváncsi.



2014. aug. 12. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs több kérdésem.
2014. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiatalabb?
2014. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen fiatalabb mert ha 20-25 évest keresek akkor annál fiatalabb vagyok. mert 18 vagyok.
2014. aug. 12. 16:36
 4/11 anonim ***** válasza:

"alkalmi partner" "komoly kapcsolat"

most te mit is keresel?

attól még ez kb egy hirdetés..

2014. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csávó?Kösz nem!
2014. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ezért a kérdésért érte ma meg feljönnöm az oldalra :D még ha helyesen is tudnál írni és nem hinnéd azt magadról, hogy te itt centire meg kilóra döntheted el, milyen legyen a lány, még akkor is sajnálnám azt, aki írna.
2014. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
beszélgethetünk kandúr ;) 14 vagyok :*
2014. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!Küldesz nekem egy facebook címet?19/L
2014. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hali😏

Én 17 éves vagyok,167cm magas,kávé barna hajú,csoki barna szemű.Küldj ide magadról képet ha érdekellek.😏

2015. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amugy rendszeresen sportolok,sokk haverom van,ki mondom a véleményem másokrol de amugy nem szoktam bunkó lenni.😏 várom a reakciós.
2015. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!