Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek olyan személyt, aki...

Ismertek olyan személyt, aki annyira nem talált magának senkit egész életében, hogy az öregkorát is teljesen egyedül élte?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen,szegény már 74 éves,de kur***ott csak soha nem volt barátnője
2015. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki szeretne ismerni egy ilyen személyt, az majd ismerkedjen meg velem.
2015. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég valószinű hogy igy fogok járni,de már leszarom :) 20/f
2015. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen és már 69 éves. Öreg mamóka. Állítólag még fiatalabb korában volt 1x valaki azt annyi.
2015. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik távoli rokon ilyen. Ő már 50-en is túl van, és még soha nem volt egy nője sem. Pedig semmi gond nincs vele, mert egy jópofa, vicces, barátságos, közvetlen figura. Az életfelfogása is teljesen normális, egy másfél szobás panellakásban él, aránylag elfogadható berendezéssel, és nem hanyagolja el magát. Egyik rokonunk esküvőjén beszélgettem vele huzamosabb ideig, és teljesen megdöbbentett, hogy még egy nője sem volt soha. Postásként dolgozik, tehát sok emberrel találkozik és beszél, mégsem jött össze neki a nő.
2015. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd akkor visszatérünk a kérdésre! :D

Egyébként tudok olyan személyeket akik igen.

2015. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis haladok felé erőteljesen majd térjünk rá vissza 10-20 év múlva. 19/f
2015. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen :( szerintem nagyon kedves es jofej ember csak o nemtudott soha senki mellet megragadni.....
2015. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek és sajnos lesznek is, a globalista világ kitermeli a rengeteg magányos embert, akik nem tudnak lépést tartani a csillagászati elvárásokkal!
2015. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!