Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy ember senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy ember senkinek nem kell és egész életébe egyedül marad?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van, bizony. De az állítás csak az illető halála után bizonyítható vagy cáfolható.
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DanteSparda ***** válasza:
kezdema zt hinni hogy én az vagyok
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én meg tudom h olyan vagyok ezért nem is tervezek sokáig élni..
2014. okt. 7. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ilyenkor nem az a jó megközelítés, hogy kinyírod magad. Akkor ők nyernek. Én pl. eldöntöttem, hogy addig turbózom magam, amíg az összes nő utánam nem csorgatja a nyálát, és akkor majd visszakapnak mindent. Jobb a bosszúnak élni, mint gyáván meghalni.
2014. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. És remélem nem fogok sokáig így lenni.
2014. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
de unalmasak vagytok...talán nem kellene nyafogni, hanem tenni valamit, amitől jobbak lesztek és akkor kellenétek valakinek?
2014. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ezt olyanok mondják csak akik nem ilyen helyzetben vannak és fogalmuk sincs róla h milyen
2014. okt. 7. 18:26
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
nem. ezt azért mondtam mert láttam már nagyon nyomorult helyzetben élő embereket (nem anyagiakra gondolok). és láss csodát, találtak társat. miért? nem nyafogtak, igyekeztek minnél jobb emberré válni és van aki ezt tudja értékelni
2014. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
solnisko, fogalmad sincs, miről beszélsz. Vannak például testi hibák, melyek más emberekben undort keltenek. Ha egy ilyen szerény anyagi körülményekkel társul, akkor az illető cseszheti. Komolyan azt hiszed, hogy mindenki csak gyáva, meg nyávog? Tudom, a féllábú hajléktalant is megrugdosnád, hogy keressen munkát...
2014. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem kedves utolsó. tudom miről beszélek. van olyan barátom aki gyerekkora óta nem jár, emellett az egyik kezét is alig tudja használni. nyilván így dolgozni sem tud, segélyből él. mondanom sem kell hogy az állami segélyből nem nagyon lehet meggazdagodni mivel állandó kezelésre is szorul. egyszer sem hallottam panaszkodni. nagyon jó ember. és kb. egy fél évvel ezelőtt megnősült. a felesége teljesen normális nő
2014. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!