Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön az valakinek, ha direkt...

Bejön az valakinek, ha direkt kimondják neki, hogy én most ezt meg azt keresem, ismerkedjünk? Jól is kisülhet?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés van itt, hogy kinek van kedve szexkapcsolathoz, ki ismerkedne velem komoly kapcsolat céljából, stb...

Meg nem csak itt, máshol is ráírhat valaki valakire, hogy ismerkedjenek ezért meg azért...


Szerintem ez a direkt ismerkedés taszító. Persze, ha valaki csak szexet akar, az szögezze le az elején, hogy nem akar mást, de aki komolyat keres, az inkább hívjon el egy lányt randira, akit ismer vagy beszélgetett már vele többször, és aztán majd meglátják.


Vagy valaki örül egy ilyen leszögezésnek?


Amúgy sem értem, miért kell ráírni ismeretlenekre, akikről azt se tudják, hogy néz ki, hol lakik, és megmondani neki, hogy ismerkedni akar mert nincs senkije de szeretne. Én is szeretnék barátot, én is komolyra vágyom, de nem teszek fel olyan kérdést hogy ki az aki vevő lenne rám, meg nem írok rá idegen férfiakra hogy járnék vele így látatlanban. Majd ha megismerek valakit aki nagyon megfog, megtetszik, akkor megpróbálok vele megismerkedni...


2015. jan. 15. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem taszito sokkal inkabb korrekt
2015. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"akikről azt se tudják, hogy néz ki"

mert nem a külső a lényeg, stb.

2015. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is csodálkozom, hogy rengeteg férfi bocsátja magát árucikkbe, mintha valami portékák lennének a piacon, és kofaként akarnák önmagukat a nézelődőkre rátukmálni...
2015. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi férfiak azt tapasztaljuk hogy a nők a korrekt, határozott férfiakat szeretik, ezért viselkedünk így. Szerintem részben igazad van, ha valaki dugni akar mondja meg, ha valaki barátnőt keres, hívja el randira (ez pont elég határozott nem kel konkrétabbat mondani). Viszont a neten sok csaj van aki csak dumálni akar, mert unatkozik, akár még barátja is van, meg persze vannak az exhibicionisták, és szex partnert keresők is. Szerintem az utóbbiakból már sokba belefutott a srác (OF: bár exhibicionistákból nem lehet elégbe :D) és inkább megmondja milyen célzattal ismerkedik. Persze ő is tudja hogy nem feltétlen te leszel a "szerencsés" de rögtön kiderül hogy van e lehetősége nálad ilyen célzattal ismerkedni, vagy van barátod, csak mutogatni akarod magad, csak szexre vágysz stb.
2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se értem!Nem gondolják, hogy kép meg minden nélkül tök ronda lehet az illető?Mégis ajánlkozik a sok 40 éves szűz :D
2015. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Panna_ ***** válasza:

korrektnek korrekt, de ne csodálkozzon, hogy senkit nem fog érdekelni.

Egy szex kapcsolathoz is kell azért csábítás, hacsak nem vagy egy 10+os pasi aki a teste miatt bárkit megkaphatna és csak élő vibrátornak használnák (de akkor elég lenne elmenned egy szórakozó helyre, nem kellene itt próbálkoznod)

2015. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!