Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14/f vagyok. Szeretnék egy...

14/f vagyok. Szeretnék egy barátnőt. De mit kell tennem, hogy a lányok megkedveljenek? Miket csináljak?

Figyelt kérdés
Van is egy lány aki nagyon tetszik. Már 1 éve fülig szerelmes vagyok belé. De egyszerűen nem tudom megszólítani. Csak facebook-on írtam rá hogy "Szia" meg szüli napján köszöntöttem fel facen. De azon kívül semmi. Nem tudom hogy legyek menőbb vagy jobb. Nem megy egyáltalán.

2015. jan. 15. 23:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem haladsz így semmire, muszáj lesz megszólítsd valahogy. Szerintem kezdésnek megfelel a facebook is, raáírhatsz, és majd szépen, lassan megismeritek egymást, ha jóba lesztek beszélhettek telefonon, találkozgathattok, a többi pedig jön magától...:)
2015. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Van benne valami. Sőt megpróbálom. Mit veszíthetek?! :)
2015. jan. 16. 21:44
 13/13 anonim válasza:
Na látod!:)) helyzet ? szólj ha történik valami új, szivesen segítek
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!