Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk! Szerintetek egy...

Lányok, fiúk! Szerintetek egy 30 éves férfi még nincs elkésve a gyerekvállalással? :D

Figyelt kérdés

Ha még egy kicsit élni akar?

Ha lehet, 20 év felettiek válaszoljanak (nem/kor megjelöléssel)! Köszi



2015. jan. 16. 09:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Édesapám 8 évvel idősebb édesanyámnál. A két nagyszülő párosomnál a papák 7 és 11 évvel voltak idősebbek.


És szerintem ez így volt nálad is, illetve ha ott nem is, de 10-ből 8 családnál igen. És a párok együtt maradtak életük végéig jellemzően. (Persze nem kizárólag ettől, de baj sem volt a korkülönbségből.)


Én csupa jó példát tapasztalok az ismerősi körömben is és a családomban is a nagy korkülönbséges kapcsolatokból a férfi javára. Szexelni szexelnék akár csinos 40 éves nővel is, de családot alapítani nekem leginkább egy 18-27 év körüli nő kell majd, én magam akárhány éves is vagyok.

2015. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#9

#11

Csak benne van a pakliban, hogy a 20-30 éves fiatal feleségre rátör a "neméltemkimagam" életérzés, aztán lőttek a terveteknek. Ti hiába élitek ki magatokat, erre az igényre lehet a nőnek is szüksége lehet, csak épp megeshet, hogy erre már csak a házasság alatt jön rá.

Ja és #11, más idők jártak a nagyszüleid, és a szüleid idejében, megcsalások akkor is voltak, de mára még rosszabb a helyzet. Nekik még fontos a kifelé mutatott kép, lehet tökéletesnek tűnik a házasságuk, de nem tudhatod milyen problémáik voltak es vannak is.

2015. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Még egy nő sincs elkésve 30 évesen.
2015. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12: Ezért érdemes minél kisvárosibb vagy vidékibb, minél kevésbé ambíciózus és karrierista nőt találni, valamint minél csendesebb, családcentrikusabb nőt találni és nem is BP belvárosának közepén élni vele.

Ha elveszek egy két diplomás, karrierista, nagyvárosi bulizós nőt, akkor nem csodálkozom hogy elválik akár ha már gyerekeink is vannak, mert eszébe jut hogy ő még nem bulizta, szexelte, élte ki magát.


13: Gyerekvállalásra részemről igen, de ha nem akar gyereket, akkor persze a haláláig is kereshet partnert. 30 feletti nővel biztos nem alapítanék családot, maximum csak ha én magam már 50 felett vagyok.

2015. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim többsége 30 felett szült,és nem 50- es bácsikák az apukák,van ahol a férfi a fiatalabb. :)
2015. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Amit nem is kétlek, de én konzervatívabb szemléletű vagyok. Inkább alapítok családot egy 25, mint egy 35 éves nővel, vagy inkább egy 20 évessel mint egy 30 évessel.


Ráadásul vidéken lehet is bőven találni családcentrikus nőket, akiknek nem a munka és a karrier az első, hanem a családjuk. Semmi baj ha különbözőek vagyunk, mindenki megtalálhatja szerintem azt a mai Magyarországon még, amit keres.

2015. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

20-25 éves nővel jól be lehet faragni..., és nem kell hozza budapestinek lenni. A vidéki nők is szeretnek élni, nincs biztosíték semmire.

Csak érdekességként, 43 éves vagyok, egy 4 és egy 1 éves gyerekkel és egy 48 éves apával, és nagyon boldogok vagyunk :)

2015. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Apukám 60 éves volt, amikor születtem, és szerencsémre még 18 évig élt. Tehát végig élte a nagykorúságomig vele az életemet. Nincs elkésve még 50 évesen sem szerintem.
2015. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az ideális korkülönbség 6-8 év a férfi javára, de hidd el, kérdező, a 15 sem sok. Így együtt öregszenek, és kevésbé gyötri meg a férfit a nő kapuzárása, vagy libidójának csökkenése. Tehát egy férfi akkor jár el helyesen, ha 30-35 évesen válik apává. Mondjuk, én 26 voltam, de abban az időben ez tűnt jó megoldásnak.

56F

2015. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Völegényem 32 éves lesz idén,és nincs tervben a gyerek...bátyám 34 éves lesz szintén idén,neki sincs gyereke és nem is akar,vagy nem mostanság!Nem korfüggő

25/N

2015. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!