Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci/telt/molett/kövér csaj...

Duci/telt/molett/kövér csaj vagy? Akkor ne habozz, kattints ide!

Figyelt kérdés

Vagytok itt ilyen testalkatú lányok(19-25),akik értéktelennek érzitek magatokat túlsúlyotok,plusz adottságaitok miatt? Olyan lány vagy,aki önostorozásba kezd minden falat után?Aki rosszul van ha tükörbe kell nézni?Olyan vagy akibe annyiszor belerúgtak már,az önbizalmát összetiporták,akit elutasítottak,kigúnyoltak....olyanok,akiknek a hízás a kapcsolatukba került..olyan lányok akik nem szeretitek,nem tudjátok elfogadni magatokat mások véleménye miatt? Nem vágynátok egy kis kényeztetésre,lelki segélyre,egy pár baráti őszinte kedves szóra,hogy szépek,csinosak vagytok?

Miért fosszátok meg magatokat attól,hogy ne a kövér lányként emlegessenek? A szexisség nem súly függvénye.Engedjétek meg,hogy segítsek.Írjatok,akik magukra ismertek.TE is lehetsz magabiztos,csinos JÓ NŐ.Mond csak nyugodtan magadra,hogy én is szép vagyok..:)

Nem vagyok pszichológus,csak őszintén érdekelnek az emberek..imádok segíteni...ebben a gonosz világban egy kis jót tenni másokkal..úgy gondolom,hogy mindenki lehet csini,sokszor ruha függvénye is..

Természetesem,aki nem érzi magáénak,ne is válaszoljon..:)



2015. jan. 15. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát, hogy ez milyen egy teleshopos szöveg lett!
2015. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hányok az ilyen telemarketinges szövegtől. Én nem tudom miért ezt tanítják, hogy így kell kommunikálni egyszerű emberekkel, van aki ezt még beveszi?
2015. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kell véleményezni.Senki nem kíváncsi rá. Írtam is hogy akinek nem inge ne vegye magára..
2015. jan. 15. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Azt hiszed ha dícsérsz 1-2 önbizalomhiányos dagadtat akkor könnyebb lesz őket ráraboltatni a harcsára?
2015. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

csaj vagyok :)

Szóval nem párt keresek..:)

2015. jan. 15. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ott válik hiteltelenné az egész, hogy csak 19-25 év közöttieken akarsz "segíteni". Ja a többi le van sz.arva mi, te önzetlen hős...:D Te csak dugni akarsz, gagyi szöveggel.
2015. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont akkor lenne hiteltelen ha idősebb korosztályt is várnék ide,ugyanis én is 19-25 közötti LÁNY vagyok,pont ezért a saját korcsoportomon belül szeretnék segíteni..:)
2015. jan. 15. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem trenírozhatnál egy ilyen csajt :P
2015. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ igazsag az hogy le lehet fogyni.
2015. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez lemaradt:Csak akarni kell.
2015. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!