Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinetek tetszem neki?

Szerinetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytarsam aki eddig nem is nagyon tetszett. A barátnőm egyértelműen bejött neki még tavaly, de vele nem beszelgett meg ilyesmi csak allandoan bamulta. Egy par honapja elkezdett nezni engem. Mindig rámmosolyog mindig hozzamszol. A szemembe néz. Tesin ha a barátai nincsenek ott mindig velem van. De ha a barátai is ott vannak nem nagyon szól hozzám... Mással nagyon nem szokott így viselkedni... Mármint lánnyal 14/L

2015. jan. 17. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatalkori problemak :D...Amugy ja
2015. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Addig örülök míg csak ilyen problémáim vannak.
2015. jan. 17. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval, ha neked tetszik, nyugodtan beszélhetsz vele, és megismerhetitek egymást. Nem jelent ez házasságot. De jó, ha az embernek vannak barátai. :)
2015. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat nekem o nem nagyon tetszik. Csak hirtelen meglepett a viselkedese es nem ertettem most mivan.
2015. jan. 17. 14:33
 5/6 anonim válasza:
beszélj vele ,,, legegyszerübb!!! meg kérded!
2015. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jön be és nem akarsz tőle semmit, akkor hagyjad inkább. Ha beszélsz vele, rákérdezel, akkor lehet, hogy akaratlanul is, de félrevezeted, mert azt fogja hinni, hogy kölcsönös részedről is. Egyébként nagyon valószínű, hogy bejössz neki, igen. Csak inkább ne csinálj semmit, szerintem. Ha meg esetleg majd próbálkozik, akkor szépen, finoman visszautasítod és majd továbblép. :)
2015. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!