Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondol a srác?

Mit gondol a srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nemrég kezdtem el beszélgetni, körülbelül egy hónapja. Eléggé egyformák vagyunk, ugyan olyan az ízlésünk, ugyan azokat szeretjük, személyiségre is eléggé egyezünk. Azonban fogalmam sincs, hogy mit gondol rólam. Egyik este azt mondta, hogy túl kedvesek a szavaim, mire én visszakérdeztem, hogy "Miért, baj?" És azt írta, hogy egy kicsit... én teljesen összezavarodtam, nagyon kínosan éreztem és érzem is magam. Fogalmam sincs, hogy ezzel mire akar utalni. Segítsetek! Furán érzem magam a történtek miatt...

2015. jan. 17. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!:D Ez a legtisztább, legvilágosabb válasz
2015. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, nem nagyon adott értékelhető választ. Lehet, hogy zavarban van? Vagy nincs hozzászokva a "túlzott kedvességhez"? :D
2015. jan. 17. 18:11
 3/3 CptTomato ***** válasza:
Igen, meglepő dolog ha valaki nagyon kedves egy idegennel ha internet ha nem... és valszószínüleg zavarban is van, de szerintem még az is benne van hogy nem csak erre kíváncsi,hanem arra is hogy mlyen amikor szomorú vagy, vagy dühös, vagy közönyös, bár lehet ez csak tudat alatt.
2015. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!