Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért preferáljátok...

Lányok, miért preferáljátok jobban a németeket/osztrákokat?

Figyelt kérdés

Hali!

Hát kinézetre magas szőke kékes-zöld szemű vagyok, (arcra is németesebb vonásaim vannak) és elég jól beszélek németül is...

Namármost...egy fogadás végett, az osztrák turistát beadva mentem oda egy szórakozóhelyen ismerkedni (az este felében kb.)....és teljesen máshogy álltak hozzám a "lányok" érdeklődőbbek voltak stb...

Miért preferáljátok jobban a külföldieket?



2015. jan. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért szerintem :(

Következőleg orosz menekültnek add be magad!

2015. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom nem volt a legjobb dolog, de azért sok mindent elárult róluk....
2015. jan. 17. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos le akartak húzni
2015. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Téged nem érdekelnek az idegen kultúrák? Megismerni egy embert, aki nem az anyanyelveden beszél? Megismerni egy tök más kultúrából jött, vonzó embert? Önmagában az idegensége eléggé vonzó és kíváncsiság felkeltő általában.


Nem ismerkednél egy lengyel lánnyal? Vagy egy kubaival? Egy vietnamival? Egy orosszal?


Esélyesen de, ha tetszene és esélyesen adna hozzá az érdeklődésedhez valamennyit az egzotikussága, vagyis hogy egy másik kultúrából jött.

2015. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is jobban preferalom a kulfoldi lanyokat. Jartam is mar tobbel, mas meg meg tobbel volt. Miert? Mert izgalmasabbak, es tobbet lehet tanulni, foleg, ha eltero a kulturajuk. Ennyi, ilyen egyszeru, nem kell mindenben a rosszat keresni. Kiveve persze, ha neked rossz az, ha valakit erdekelnek az idegen kulturak. De ha ez igy van, akkor az rolad arul el dolgokat.


21/F

2015. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a német pasikat pont nem kedvelem, de az mindig vonz,ha valaki külföldi. Talán azért,mert más a kultúrája, és az egzotikum mindig vonzza az embereket.
2015. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!