Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak? Ismerkedessel...

Mit csinaljak? Ismerkedessel kapcsolatban kernem a velemenyeteket.

Figyelt kérdés
Jartam egy fiuval 1 evig,osszeveszessel szakitottunk es nem olyan tul regen. Allitolag az egyik baratja talalkozni akarna velem, de mindig a volt baratomon kresztul uzen. Nekem kicsit atveresnek tunik es mindig elutasitottam. Most komolyan ennyire felenkek vagytok, ha tetszik egy lany miert nem irtok ra? En megismerkednek azzal a fiuval, de igy nem, akkor viszont mit tegyek. 20L

2015. jan. 18. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem már, már annyira gyökerek hogy még a neten sem mernek ráírni a másikra?


Mindegy, úgyis túlnépesedett a föld, legalább nem fogtok annyit üzekedni.

2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a srác fél a közvetlen elutasítástól ezért a barátnődön keresztül üzen.

Amíg nem lép addig ne is foglalkozz vele.

Ha gondolod üzend meg a barátnőddel, hogy nem akarsz postást kettőtök között és ha akar valamit akkor legyen tökös és keressen meg.

Én ugyan nem üzengetnék ennyit egy lánynak, maximum egyszer és utána lépnék az ismerkedés vagy randikérés felé.

2015. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legy naiv. szard le
2015. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha akar valamit felkeres.
2015. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg a fiúnak, hogy majd ha megtalálta a tökeit, jelentkezzen.
2015. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!