Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Légyszíves mondjátok el a...

Légyszíves mondjátok el a véleményeteket, hogy mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

17 éves a lány én 20. Ismerkedunk egyenlőre csak facen. Jövőhéten találkoztunk volna. Csak tegnap megtudtam egy baratomtol akiben bízok, hogy a csaj néha "dilis" meg felkapja a vizet..sokmindenen. Valamint ,hogy otthagyta a középiskolát 17 évesen mert hogy az iskolában alkoholista meg ...ilyeno lyan gyerekek vannak és kiutálták mert elméletileg jol tanult. Most nem jár iskolába hanem ennyi évesen dolgozik. Azzal a barátommal 3-4 szer találkozott. Ennyi derült ki. Nem tudom mit tegyek..mert (és itt elnézést ha esetleg megsértek valaki) azért mégiscsak 8 osztályosa van eddig...

Köszönöm a véleményeteket



2015. jan. 4. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Én hagynám a helyedben. Nem tűnsz buta fiùnak, találsz jobbat magadnak.

26L

2015. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"kiutálták mert jól tanult"

Ekkora hülyeséget életemben nem hallottam. Ha valaki jól tanul, az nem fogja emiatt abbahagyni a sulit az érettségi előtt 1 évvel, hanem maximum átmegy egy másik iskolába. Ez a lány rettenetesen gyerekes és éretlen (ami nem csak az iskola otthagyásán látszik, hanem a hirtelen hisztiken is), én a helyedben nem közelednék hozzá komolyabban.

2015. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
figyelj az egy dolog, hogy csak 8 általánosa van de mint mondtad dolgozik, nem ül otthon egész nap, hanem tisztába van vele, hogyha nem tanul akkor dolgoznia kell. ez egy normális dolog, ha ő így érzi ne ítéld el eszerint. annak is oka van ha sok mindenen felkapja a vizet. de ha nem találkozol vele, utána ott lesz a kérdés benned, hogy mi lett volna ha... egy próbát megér, nem?
2015. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én meg aztmondom hiszem ha látom , ugye mégcsak mostalálkoznál vele elöször, lehet kellemesen csalodsz, amugymeg kitudja mivan a családi háttérben hogy dolgoznia kell... meg 8 álltalánossal , nembiztos hogy kuka és éretségit estin is lelehet tenni..

Amugy meg senkire nem kell halgatni teis eltudod dönteni hogy dilis-e kinek ki a dilis ugye? Állj a sarkadra egy randitol még senki sem esett hanyat..

2015. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez most vagy igaz,amit haverodtol tudtal meg,vagy csak azert talalta ki, hogy ne gyere ossze vele.

Egy talit megér szerintem

2015. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Találkoznék vele,és adnék az egésznek egy esélyt..Hisz lehet hogy nem tanul már,de dolgozik..Ezt már becsülném.

Plusz a lány 17 éves,soha nem lehet tudni,hogy nem e dönt úgy,hogy tanul még valami szakmát..Bár ezek a dolgok szerintem sok mindentől függenek,amiket nem hiszem,hogy mindenkinek mondana.

2015. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mind1 ? Nem kell megkerni a kezet. Legfeljebb nem talizol vele megegyszer
2015. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy átlagos 17 évesnek ha nem tetszik a suli, nem otthagyja, és él bele a vakvilágba, hanem keres másikat. nyilván nem volt neki való az a közeg, ahova járt, de hogy simán otthagyja... nem valami ésszerű döntés. ha már megismerted, randi is le van szervezve, én találkoznék vele a helyedben, adnék neki egy esélyt, hátha. mondhatod az első randi után is, hogy bocsi, de mégsem.
2015. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6-osnak igaza van.

Adj egy eséjt neki, ki tudja lehet ő lesz életed párja, de ha nem legfeljebb szakítotok.

Igen később lehet meggondolja magát és mondjuk ismét elkezd tanulni pl. estin vagy valami.

Mások véleményére ne alapozz, hiába legjobb span vagy hasonlók...

lehet a fele nem igaz amit a lányról állítanak...

2015. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig jött válaszokat.. igen csak például amiket mondott rola baratom (nem rosszat akar tényleg) igy elkeserített..aki egyszer így itthagy egy iskolát nemtudom újrakezdi e vagy folytatja..és mondom ezt ugy hogy diplomát nem várok el dehogy... de egy érettségi a mai vilkágban...
2015. jan. 4. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!