Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megéri vagy sem, hiszen...

Megéri vagy sem, hiszen nagyon megkedveltem és nem szeretném elveszíteni. Mit csináljak? Sok választ és tanácsot várok!

Figyelt kérdés

Van egy lány, már 3 hónapja beszélgetünk és kb. 10-szer találkoztunk iszonyatosan megkedveltem, emelett nagyon sokat beszélgettünk facebook-on és nem tudok róla egyszerűen csak úgy lemondani, oda vagyok érte és nem is akarok ilyen könnyen...

Pénteken (16.-án) pedig bálban voltunk, szombaton pedig megint csak mászkáltunk, viszont akkor velünk voltak a tesómék (tesóm és a barátja). De sajnos 18.-án vasárnap, azaz tegnap kapok tőle egy üzenetet fb-on.

Az állt benne, hogy: Azt hitte lehet köztünk több, mint barátság meg minden és a bálon rá jött, hogy olyanok vagyunk, mint az ellentétek.

Aztán haza ment és átgondolta ezt a helyzetet és arra jutott, hogy nem áll készen egy párkapcsolatra és nem miattam, hanem miatta.

Bezárás ként pedig az írta, hogy egy aranyos, rendes srác vagyok és, hogy sok mindent meg tud velem beszélni, de nem szeretne kapcsolatot és sajnálja, meg nem akart megbántani.



2015. jan. 19. 16:26
 1/7 GrimmjoWwW ***** válasza:
azt a sablon dumát :DD
2015. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked nem sok tanács és válasz kell hanem kommunikáció.
2015. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, elég szar helyzetben vagy (engem is ezen a hétvégén vert át a palánkon egy lány, átérzem a helyzetet), de van megoldás!

Nagyon erős elhatározás kell hozzá!

Írj vissza neki, kb ezt (majd átfogalmazod a saját stílusodban): Rendben, tiszteletben tartod a döntését. Azonban mivel te mindenképpen kapcsolatot szeretnél vele, a barátság nem elég, ha valakiért odavan az ember, akkor a barátság csak kínzás, ezért neked is van egy kérésed: többet nem szeretnél vele beszélni. Se fb, se sms, se találkozás, ha lehet felejtsétek el egymást végleg. Ehhez pedig tartsd magad nagyon-nagyon következetesen! Így könnyebben elfelejted.

2015. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2015. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De pont az a lényeg, hogy nem szeretném, hogy nevveszítsem el.
2015. jan. 20. 22:49
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont az a lényeg, hogy ne veszítsem el.
2015. jan. 20. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Akkor nyugodtan szívasd magad tovább, legyél az a srác, akihez mindig mehet ha baj van, és leszarhatja, ha éppen van valakije. Akit mindig lehet ugrasztani, hiszen tudja, hogy odavan érte, akármit megtesz érte. Aki a semmire pazarolja az értékes idejét, mert miközben távolról epekedik egy nyilvánvalóan elérhetetlen lányért, tucatjával mennek el mellette a hasonlóan szép és kedves lányok akiknek talán ő is tetszene.


Gratulálok, tökéletes döntés! De aztán ne gyere ide vissza sírni, hogy "35 évesen még nem volt kapcsolatom, mert 20 éve nem tudok leakadni egy lányról, mit tegyek?".

2015. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!